• 3 Mayıs 2022 Salı 15:58
  • |
  • Son Güncelleme:

Galatasaray'da Fernando Muslera krizi! Torrent'in sözleri ortalığı karıştırdı

Galatasaray'ın Sivasspor'a yenildiği mücadelede yediği gollerle hedef adam olan Fernando Muslera hakkında teknik direktör Domenec Torrent'in sözleri ortalığı karıştırdı.

Galatasaray%E2%80%99da+Fernando+Muslera+krizi%21;+Torrent%E2%80%99in+s%C3%B6zleri+ortal%C4%B1%C4%9F%C4%B1+kar%C4%B1%C5%9Ft%C4%B1rd%C4%B1

Süper Lig'de sezon başından itibaren başarısız bir performans gösteren Galatasaray'da Sivasspor yenilgisi tepkileri arttırdı.

Yeni bir yönetimle, Fatih Terim yönetiminde sezona giriş yapan ve alınan başarısız sonuçların ardından Domenec Torrent ile yoluna devam eden sarı-kırmızılı ekip kötü gidişata devam ediyor.

TORRENT: 'MUSLERA KALECİLİK YAPAMADI'

Galatasaray Teknik Direktörü Domenec Torrent 3-2 kaybedilen Sivasspor maçından sonra yayıncı kuruluş ekranlarına yaptığı açıklamada Muslera'yla ilgili sert ifadeler kullanmıştı.

Katalan teknik adamın Uruguaylı file bekçisi ile ilgili açıklaması kulüp tercümanı tarafından sadece; "Muslera durduramadı" diye tercüme edilmiş ancak Torrent aslında, "Muslera kalesine gelen hiç bir topu tutamadı. 3 kez kalesine top geldi. 3'ün de kalecilik yapamadı" ifadelerini kullanmıştı.

Galatasaray'a geldiği günden beri pek çok şampiyonlukta direkt payı olan Muslera'nın kendisiyle aynı dili konuşan Torrent'in bu açıklamalarından sonra nasıl tepki vereceği merak konusu olmuştu.

MUSLERA CAMİAYI İKİYE BÖLDÜ

Fernando Muslera'nın Sivasspor karşısında yediği goller sonrası, Galatasaray'da kaleci tartışmaları yeniden alevlendi.

Sarı-Kırmızılılar'ın bir bölümü, 36 yaşındaki kalecinin artık eski günlerinden çok uzak olduğunu, özellikle sakatlık sonrası toparlanmasının kolay olmayacağını savunuyor.

Bir diğer grup ise Muslera'nın Galatasaray 'a çok sayıda şampiyonluk kazandırdığını, tecrübesiyle yine fark yaratabileceğini ileri sürüyor.

MUSLERA DEVAM ETMEK İSTİYOR

Galatasaray'daki sözleşmesi devam eden tecrübeli eldiven ise bu tartışmaların dışında, kariyerine Sarı-Kırmızılı formayla devam etmenin planlarını yapıyor.

(Milliyet)