• 30 Ekim 2021 Cumartesi 10:24
  • |
  • Son Güncelleme:

Galatasaray'da Fatih Terim'den Barış Alper Yılmaz ve Mbaye Diagne kararı

Süper Lig'de yarın Gaziantep FK'yi konuk edecek olan Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim, Barış Alper Yılmaz'ı ilk 11'de sahaya sürmeyi planlıyor. Tecrübeli teknik adam, Barış Alper Yılmaz'ın sprinter özelliklerinden faydalanmak istiyor. Derbide etkisiz kalan Mbaye Diagne'ye ise yeniden yedek kulübesi yolu göründü.

Galatasaray%E2%80%99da+Fatih+Terim%E2%80%99den+Bar%C4%B1%C5%9F+Alper+Y%C4%B1lmaz+ve+Mbaye+Diagne+karar%C4%B1

Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim, Süper Lig'de yarın oynayacakları Gaziantep FK maçında birkaç rotasyona gidecek. Bu isimlerden biri de Barış Alper Yılmaz olacak. Tecrübeli teknik adam, zorlu maçta Barış Alper Yılmaz'ın sprinter özelliklerinden yararlanmak istiyor. İdmanlarda Barış Alper Yılmaz'ı as kadroda deneyen Terim, sağ kanadı genç futbolcuya emanet edecek.

DIAGNE YİNE YEDEK KULÜBESİNE

Morutan'ı 10 numara pozisyonuna çekmeyi planlayan tecrübeli teknik adam, ön tarafta yine Halil Dervişoğlu ile karşılaşmaya başlamayı düşündüğü öğrenildi. Beşiktaş maçında on birde başlayan Diagne'nin etkisiz kalması, penaltı kaçıran Muhammed'in ise moralsizliğini göz önünde bulunduran deneyimli hoca bu nedenle Halil'i değerlendiriyor.

(Skorer)