• 8 Aralık 2021 Çarşamba 10:28
  • |
  • Son Güncelleme:

Galatasaray'da büyük kavga kapıda! Lazio maçı öncesi Fatih Terim Burak Elmas gerginliği

Galatasaray'da Başkan Burak Elmas'ın takım hakkında söylediği sözler teknik direktör Fatih Terim'i rahatsız etmiş durumda. Galatasaray Başkanı Burak Elmas istenilen oyunu oynamadıklarını belirtirken, Fatih Terim ise yapılan göndermeyi olumsuz karşıladı.

Takvim
Galatasaray%E2%80%99da+b%C3%BCy%C3%BCk+kavga+kap%C4%B1da%21;+Lazio+ma%C3%A7%C4%B1+%C3%B6ncesi+Fatih+Terim+Burak+Elmas+gerginli%C4%9Fi

Lider Trabzonspor ile puan farkı ise 16 olan Galatasaray'da Burak Elmas ile Fatih Terim arasında gerilim oluştuğu iddia edildi. Oynanan futbol ve alınan sonuçlardan rahatsız olan Burak Elmas ise Fatih Terim arasında gerilimin an meselesi olduğu öğrenildi. Takvim'in haberine göre; Elmas'ın yakın çevresine takımın aldığı sonuçlarla ilgili eleştirilerde bulunduğu ve eleştirilerin Sarı-Kırmızılılar'ın tecrübeli teknik direktörü Fatih Terim'in kulağına gittiği belirtildi.

ÖNCEKİ BAŞKANLARLA DA SORUN YAŞAMIŞTI

Teknik Direktör Fatih Terim yönetimindeki Galatasaray'da sonuçların kötü gitmeye devam etmesi durumunda yönetim ile sert tartışmalar yaşanabilir. Bilindiği gibi Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim daha önceki sezonlarda başkanlarla tartışmalar yaşamışı.

"NE OYNADIK Kİ İTİRAZ EDELİM?"

Geçtiğimiz hafta gazetecilerle bir araya gelen Burak Elmas'a 'Yeni Malatya maçındaki penaltı pozisyonuna neden itiraz etmediniz?' sorusu soruldu. Başkan ise, "Biz ne oynadık ki itiraz edelim!' yanıtını vermişti. Bu cevap, Terim'e mesaj olarak yorumlandı.