• 28 Aralık 2021 Salı 11:18
  • |
  • Son Güncelleme:

Galatasaray'da büyük gerilim! Burak Elmas ile Fatih Terim'i karşı karşıya getiren olay

Galatasaray'da Başkan Burak Elmas ile teknik direktör Fatih Terim karşı karşıya geldi. Başkan ELmas, Fatih Terim'in ekibinde yabancı bir yardımcı antrenör görmek istiyor, başarılı hoca ise bu fikre sıcak bakmıyor. Yönetimin ilk adayı ise Francisco Farioli.

Galatasaray%E2%80%99da+b%C3%BCy%C3%BCk+gerilim%21;+Burak+Elmas+ile+Fatih+Terim%E2%80%99i+kar%C5%9F%C4%B1+kar%C5%9F%C4%B1ya+getiren+olay

Çok sıkıntılı bir süreçten geçen Galatasaray'da yeni bir krizin fitili ateşlendi. Başkan Burak Elmas'ın Fatih Terim'in ekibine yardımcı bir antrenör dahil etme fikri ortamı gerdi. Alınan bilgilere göre Elmas, Terim'in taktik anlamda yardımcılarından gerekli desteği almadığını düşünerek Florya'ya yabancı bir antrenör getirmeye karar verdi.

Hatta Burak Elmas'ın kafasındaki ilk adayın, Antalyaspor maçını tribünden takip eden Karagümrük'ün eski hocası Farioli olduğu iddia edildi. Alınan bilgilere göre Fatih Terim, yabancı hoca fikrine şiddetle karşı çıkıyor. Ancak Başkan Elmas'ın takımın Süper Lig performansından büyük rahatsızlık yaşadığı ve antrenör ekibine yardımcı bir isim dahil etme konusunda çok kararlı olduğu belirlendi. Yönetimin bu konuda çalışmalarını sürdürdüğü, Terim'le daha rahat iletişim kurabilmesi için İtalyan hocalarla dirsek temasına geçildiği öğrenildi. Galatasaray'da 4. dönemini geçiren Fatih Terim'in ekibinde daha önce hiç yabancı bir antrenör olmamıştı. Florya'da önümüzdeki günlerde yaşanacak gelişmeler büyük bir merakla bekleniyor.

(Takvim)