• 30 Aralık 2021 Perşembe 09:03
  • |
  • Son Güncelleme:

Galatasaray'da Burak Elmas-Fatih Terim zirvesinden sonuç çıktı

Galatasaray'da başkan Burak Elmas ile teknik direktör Fatih Terim'in toplantısında beklenen sonuç çıktı. Fatih Terim'in kupadaki Altaş Denizlispor yenilgisinin ardından istifa sinyali vermesi sonrası yapılan toplantıda Galatasaray Başkanı Burak Elmas, tecrübeli teknik adama güvence verdi.

AKŞAM
Galatasaray%E2%80%99da+Burak+Elmas-Fatih+Terim+zirvesinden+sonu%C3%A7+%C3%A7%C4%B1kt%C4%B1

Galatasaray'da Teknik Direktör Fatih Terim, Ziraat Türkiye Kupası'nda Denizlispor'a elenilmesinin ardından yaptığı basın toplantısında, "Başkan'la görüşeceğim. Galatasaray'a zarar verecek varsa kendim dahil hepsinin önüne geçerim. Müsaade etmem kendim." açıklamasını yapmıştı. Bu açıklama "Teknik Direktör Fatih Terim istifa mı edecek?" söylentilerini de beraberinde getirdi. Teknik direktör Fatih Terim ile başkan Burak Elmas, arasında dün gerçekleştirilen toplantıda "devam" kararı alındı.

Fatih Terim, maç sonu Galatasaray'ın kurtuluşunu açıkladı! Transfer sorusuna yanıt...

"BERABER DÜZELTECEĞİZ"

Terim'in gidişattan memnun olmadığını söylediği, Başkan Elmas'ın ise "Bu yola beraber çıktık. Bunun üstesinden beraber geleceğiz." dediği ileri sürüldü. Toplantıda devre arası transferi de konuşuldu. Terim'in takımdan göndermek istediği ve alınmasını talep ettiği isimleri başkan Elmas'la paylaştığı belirtildi. Fatih Terim'in Gedson Fernandes transferinde ısrarcı olduğu da kaydedildi.

Fatih Terim çıldırdı... 21'lik Abdülkadir Sünger, Galatasaray'ın belalısı oldu!

"MAKSİMUM UTANÇ"

Öte yandan Rumen basını, Galatasaray'ın kupada Denizli'ye elenmesini manşetlerine taşıdı ve "Maksimum utanç" başlığını attı. Haberde, Cicaldau ve Morutan da eleştirildi.

Fatih Terim, maç sonu Galatasaray'ın kurtuluşunu açıkladı! Transfer sorusuna yanıt...