• 16 Aralık 2021 Perşembe 11:44
  • |
  • Son Güncelleme:

Galatasaray'da Başakşehir maçı öncesi taraftarı çılgına çevirecek müjde

Galatasaray'ın Sivasspor'a yenildiği mücadelede sakatlığı sebebiyle forma giyemeyen Marcao'da önemli gelişmeler yaşanıyor. Başakşehir ile oynanacak karşılaşma öncesi teknik direktör Fatih Terim, Marcao'yu sahada görmek istiyor.

Galatasaray%E2%80%99da+Ba%C5%9Fak%C5%9Fehir+ma%C3%A7%C4%B1+%C3%B6ncesi+taraftar%C4%B1+%C3%A7%C4%B1lg%C4%B1na+%C3%A7evirecek+m%C3%BCjde

Son dakika Galatasaray haberi... Galatasaray'da gözler sakatlığı nedeniyle Sivasspor deplasmanında forma giyemeyen Marcao'ya çevrildi. Brezilyalı futbolcunun yokluğunda formsuz Luyindama ile ciddi problemler yaşayan Cimbom'da, sağlık ekibi seferberlik ilan etmiş durumda. Aslan'ın hocası Fatih Terim, Marcao'yu Başakşehir maçında mutlaka sahada görmek istiyor. Genç savunmacının da ekstra çalışmalarla hazırlık yaptığı ve doktorların izin vermesi halinde oynamaya hazır olduğunu ilettiği öğrenildi. Galatasaray'da bir diğer seferberlik ise Sacha Boey cephesinde yaşanıyor.

BOEY DE 11'E HAZIRLANIYOR

Fransa'daki tedavisinin ardından 12 Aralık'ta Türkiye'ye dönen Fransız futbolcunun, Başakşehir karşısında ilk 11'de oynama ihtimali var. Son idmanlarda genç oyuncu için denemeler yapılacak. Sağlık ekibinden onay çıkarsa, Terim, Boey'i ilk 11'de sahaya sürmek istiyor. Tecrübeli hoca, Boey'in kadroya dönmesi halinde Yedlin'i devre arasına kadar kızağa çekmenin hesaplarını yapıyor.