• 12 Kasım 2021 Cuma 14:06
  • |
  • Son Güncelleme:

Galatasaray'a yeni Elmander! Fatih Terim: Onun gibi şampiyon yapacak

Galatasaray'da Fatih Terim yeni Johan Elmander'ini arıyor. Transfer çalışmaları için gaza basan Fatih Terim, bugün Florya'da bir araya geleceği başkan Burak Elmas'a gündemindeki golcülerin listesini sunacak. Tecrübeli teknik adamın Mbaye Diagne'yi gözden çıkardığı, İskandinav ülkelerinden forvet istediği ve yeni bir Johan Elmander etkisi beklediği belirtiliyor.

Fanatik
Galatasaray%E2%80%99a+yeni+Elmander%21;+Fatih+Terim:+Onun+gibi+%C5%9Fampiyon+yapacak

Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim ile başkan Burak Elmas bugün Florya'da transfer zirvesi gerçekleştirecek. Forvet transferi yapmak isteyen Fatih Terim'in kritik görüşmede listesini Burak Elmas'a sunacağı öğrenildi. Mbaye Diagne'den ümidini kesen ve oyuncunun satışına onay veren tecrübeli teknik adam, yönetimden Johan Elmander etkisi yaratacak bir golcü bekliyor.

DIAGNE BU KEZ BONSERVİSİYLE GİDİYOR

Ön libero, sağ bek, kanat ve forvet transferi yapmak isteyen Galatasaray'da golcü planları netleşti. Teknik direktör Fatih Terim, Mbaye Diagne'yi gözden çıkarırken oyuncu bu kez bonservisiyle gönderilecek. Transferle ilgili bazı menajerlere yetki verilirken Diagne'nin Arap kulüplerine satılması gündemde.

FATİH TERİM YENİ JOHAN ELMANDER İSTİYOR

Öte yandan Fatih Terim, Galatasaray yönetiminden Mbaye Diagne'nin yerine İskandinav ülkelerinden bir forvet transferi istiyor. Terim söz konusu transferden yeni bir Johan Elmander etkisi beklerken, Florya'da bugün gerçekleştirilecek transfer zirvesinde golcü listesi başkan Burak Elmas'a sunulacak.