• 11 Ocak 2022 Salı 10:13
  • |
  • Son Güncelleme:

Galatasaray yönetiminin hocası şimdiden belli! O isim imza atıyor

Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim ile yollar sürpriz bir şekilde ayrıldı. Galatasaray yönetimiyle yaptığı görüşme sonrası Fatih Terim veda etti. Sarı kırmızılı takımda sezonun kalanı için Bülent Korkmaz ismi öne çıkıyor. Bülent Korkmaz, Alanyaspor'dan ayrılmıştı.

Galatasaray+y%C3%B6netiminin+hocas%C4%B1+%C5%9Fimdiden+belli%21;+O+isim+imza+at%C4%B1yor

Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim, yönetim ile yaptığı görüşme sonrası görevine veda etti. Galatasaray'daki bu sürpriz ayrılığın ardından gözler sezonun kalanında takımın başına kimin geçeceğine çevrildi. Bu koltuk için ilk aday ise Alanyaspor'dan geçtiğimiz günlerde ayrılan Bülent Korkmaz oldu.

BÜLENT KORKMAZ BOŞTA

Süper Lig'de lider Trabzonspor'un 22 puan gerisine düşen, Türkiye Kupası'nda da 2. lig ekibi Denizlispor'a elenen Galatasaray'da görevine son verilen Fatih Terim'in yerine yönetimin ilk adayı Bülent Korkmaz oldu. Tugay Kerimoğlu'nun da isminin masaya geldiği ancak daha aktif görev yapan Bülent Korkmaz'ın geçiş sürecinde en iyi seçim olacağına karar verildi.

Alanyaspor'da çok başarılı bir grafik çizen Bülent Korkmaz, sezona girdiği şekilde devam edemeyince Alanyaspor yönetimiyle anlaşarak görevi bırakmıştı. Galatasaray'ın efsane kaptanı olan Bülent Korkmaz şu an boşta.

DOMENEC TORRENT İSMİ DE KONUŞULUYOR

Galatasaray yönetiminde yabancı hoca isteyen yöneticiler de mevcut. Bu grubun en ciddi adayı ise Pep Guardiola'nın yardımcısı Domenec Torrent. Torrent'in Galatasaray'ın yeni hocası olacağı iddialar arasında.