• 10 Eylül 2021 Cuma 14:10
  • |
  • Son Güncelleme:

Galatasaray Tekerlekli Basketbol Takımı'na sponsor

Galatasaray ile Tunç Holding arasında Tekerlekli Basketbol Takımı için sponsorluk anlaşması imzalandı. Galatasaray Genel Sekreteri Köksal Ünlü, kadın futbol takımının her şeyi ile hazır olduğunu belirtti.

Galatasaray+Tekerlekli+Basketbol+Tak%C4%B1m%C4%B1%E2%80%99na+sponsor

Galatasaray, enerji ve akaryakıt firması Tunç Holding ile yeni bir anlaşmaya imza attı. Türk Telekom Stadyumu'nda gerçekleşen imza törenine Galatasaray Spor Kulübü Genel Sekreteri Köksal Ünlü ile Tunç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Dinçer Azaphan katıldı.

Lansmanın açılış konuşmasını yapan Köksal Ünlü, "Bu sefer işin hikayesi daha ilginç ve duygusal. Dinçer bey beni aradı. Tekerlekli basketbol takımına sponsorluğu ne durumda diye. 'Ben, müsaade ederseniz sponsor olmak istiyorum' dedi. 'Nereden çıktı' dedim. Hayat herkes eşit olmuyor bazen, hayatlarını tekerlekli sandalye ile devam ettiriyorlar. Dinçer beyin babası tedavi sıkıntısı yaşarken, hayatını o günden sonra tekerlikli sandalye ile devam ettirmek zorunda kaldı. 'Benim böyle bir misyonum da var' dedi. Ben gerçekten duygulandım. 'Ne gerekiyorsa yaparım' dedim. Galatasaray'da tekerlekli basketbol 2005'te kuruldu. O günden sonra hemen birinci yılın ardından Süper Lig'e çıkıyor, ondan sonra uluslararası başarıları ulusal başarısından bir fazla. Toplumun bütün bireyleri amatör spor hakkına sahip. Bunun gerçekleştirilmesi bizlerin görevi" dedi.

Bu sponsorluğun kendi için ayrı olduğunu ifade eden Dinçer Azaphan ise, "Burak Elmas'a teşekkür ediyorum. Çok ilgilendiler. Önümüzdeki aylarda, yıllarda bu salonda çok görüşeceğimizi söylemiştim. Sedat hocam ve sporcularımızla her maç onlarlayız. Tunç Holding olarak biz Galatasaray'ın yanındayız. Bu logo ile anılmak bizim için şereftir. Biz bundan sonra Galatasaray'ın yanındayız. Bu sadece engelsiz aslanlarımızla kalmayacak, yeni anlaşmalar yapacağıma söz veriyorum" şeklinde konuştu.

KÖKSAL ÜNLÜ: KADIN FUTBOL TAKIMI HER ŞEYİ İLE HAZIR, KURULDU

Kadın Futbol Takımı'nın sorulması üzerine Köksal Ünlü, "Kadın Futbol Takımı her şeyi ile hazır, kuruldu. Lansmanını planlıyoruz. 1 hafta içinde tüm detayları göreceksiniz. Sponsorları da hazır" cevabını verdi.

  • Galatasaray Tekerlekli Basketbol Takımı
  • Galatasaray
  • Tunç Holding