• 20 Ekim 2021 Çarşamba 16:52
  • |
  • Son Güncelleme:

Ferdi Kadıoğlu hangi milli takımı seçecek? 'Yapmam gereken...'

Fenerbahçe'nin başarılı ismi Ferdi Kadıoğlu, UEFA Avrupa Ligi'ndeki Royal Antwerp maçı öncesi açıklamalar yaptı. Ferdi Kadıoğlu, milli takım tercihiyle ilgili gelen soruyu da yanıtladı. Genç futbolcu “3 farklı milli takımı seçme ihtimalim var. Henüz bir karar vermedim. Yapmam gereken sabırlı düşünüp doğru bir karar vermek” ifadelerini kullandı.

Ferdi+Kad%C4%B1o%C4%9Flu+hangi+milli+tak%C4%B1m%C4%B1+se%C3%A7ecek?+%E2%80%99Yapmam+gereken...%E2%80%99

Fenerbahçe'de forma giyen Ferdi Kadıoğlu, UEFA Avrupa Ligi'nde konuk edecekleri Royal Antwerp maçı öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Ferdi Kadıoğlu yeni pozisyonu ve milli takım tercihiyle ilgili de konuştu.

Yarın güzel bir maç oynayacaklarını söyleyen Ferdi, "Bizim için, oyuncularımız için, kulübümüz için güzel bir maç olacak. Aynı zamanda eski takım arkadaşlarımız Frey ve Samatta ile karşılaşacağız, onları tekrar görmek güzel olacak. Umarım güzel bir sonuç alırız ve Avrupa'da iyi bir iş çıkarırız" dedi.

"BU POZİSYONDA HER GEÇEN GÜN İYİ DURUMA GELİYORUM"

Teknik direktör Vitor Pereira geldiğinden bu yana kanat bekte görev almasıyla ilgili gelen soruya Ferdi Kadıoğlu, "Şu anda bu pozisyondayım çünkü yeni hocamızla birlikte yeni bir formasyonda oynuyoruz. Hocamız da beni bu pozisyonda oynatmak istediğini söyledi. Ben de her geçen gün bu pozisyonda iyi duruma geliyorum. Kendimi bu pozisyonda rahat hissediyorum. Hocamız beni nereye koyarsa orada oynarım" yanıtını verdi.

FERDİ KADIOĞLU'NDAN MİLLİ TAKIM SÖZLERİ

Milli takım seçimiyle ilgili konuşan Kadıoğlu, "Tabii ki zor bir karar. 3 farklı milli takımı seçme ihtimalim var. Henüz bir karar vermedim. Karar verdiğimde herkes görecektir. Benim yapmam gereken, sabırlı düşünüp doğru bir karar vermek" diye konuştu.

"BİR ÖNCEKİ MAÇI TELAFİ ETMELİYİZ"

Ferdi Kadıoğlu son olarak yarınki maçta her şeylerini vermeleri gerektiğini kaydederek, "Son maçta hayal kırıklığına uğradık ama şu anda bunu değiştiremeyiz. Yarınki maçta her şeyimizi vermeliyiz ve bir önceki maçı telafi etmeliyiz. Gerçekten önemli bir maç. Elimizden gelenin en iyisini göstermek istiyoruz" ifadelerini kullandı ve sözlerini noktaladı.