• 24 Mart 2022 Perşembe 15:08
  • |
  • Son Güncelleme:

Fenerbahçe'ye transferde dev rakip! İngiliz devi devrede

Fenerbahçe'nin transfer listesindeki Jackson Porozo için dev bir rakip çıktı. Jackson Porozo ile İngiliz devi Manchester City'nin ilgilendiği belirtildi.

Fenerbah%C3%A7e%E2%80%99ye+transferde+dev+rakip%21;+%C4%B0ngiliz+devi+devrede

Yeni sezon adına transfer çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe 'nin listesindeki isimlerden Jackson Porozo için dev bir talip gündeme geldi. Kısmen dolaylı yoldan da olsa Manchester City'nin Porozo ile ilgilendiği iddia edildi.

Manchester Evening News'te yer alan habere göre Porozo ile Manchester City'nin en dikkat çekici kulüp olduğu City Football Group ilgileniyor. City'nin scout ekibinin dikkatini çeken Porozo için şimdilik Manchester City kadrosunda yer alma olasılığı tam olarak bilinmezken City Football Group bünyesinde yer alan New York City, Melbourne City, Girona ve Troyes'dan birinde forma giyme ihtimali bulunuyor.

İngiliz basınının haberinde oyuncuyla şimdiden ilgilenen kulüp olarak Fenerbahçe'nin ismine yer veriliyor. Bu transferin 3 milyon Euro civarında bir bonservis ücreti ile bitebileceği aktarılıyor.

Ekim 2020'de Santos'tan Boavista'ya transfer olan 21 yaşındaki Ekvadorlu oyuncu, bu sezon Portekiz ekibi ile birlikte toplam 22 karşılaşmada forma giydi.

(Fanatik)