• 13 Nisan 2021 Salı 15:06
  • |
  • Son Güncelleme:

Fenerbahçe'nin yüksek maaş talebi sebebiyle Lucien Favre'den vazgeçtiği iddia edildi

Erol Bulut'la yollarını ayırdıktan sonra takımı sezon sonuna kadar Emre Belözoğlu'na emanet eden Fenerbahçe'de teknik direktör arayışları sürüyor. Sarı-Lacivertlilerin Lucien Favre ile görüştüğü ancak başarılı teknik adamın yüksek maaş talebi sebebiyle Fenerbahçe'nin masadan kalktığı öne sürüldü.

Fenerbah%C3%A7e%E2%80%99nin+y%C3%BCksek+maa%C5%9F+talebi+sebebiyle+Lucien+Favre%E2%80%99den+vazge%C3%A7ti%C4%9Fi+iddia+edildi

Fenerbahçe'nin teknik direktör Lucien Favre ile yaptığı gizli görüşme ortaya çıktı.

Borussia Dortmund'da 896 gün süre almayı başaran 63 yaşındaki teknik adam, Fenerbahçe ile yeni sezon için bir dizi görüşme gerçekleştirdi.

İMZADAN VAZGEÇTİ

Avrupa basınında yer alan habere göre, Kariyerinde Almanya, İsviçre ve Fransa dışında bir kulüp takımı çalıştırmayan teknik adamla yeni sezon öncesi görüşen Fenerbahçe, sözleşme şartlarının konuşulduğu sırada imzadan vazgeçti.

MAAŞ TALEBİ SONRASI FENERBAHÇE MASADAN KALKTI

Borussia Dortmund'u çalıştırdığı sürede bonuslar ile birlikte yılda 4.5 milyon eurodan fazla kazanan teknik adamın buna benzer bir ücreti Fenerbahçe'den de talep ettiği, bu miktarı yüksek bulan yönetimin ise Lucien Favre'nin bu hamlesi sonrasında alternatif isimlere yönlendiği belirtildi.

(Skorer)