• 9 Kasım 2021 Salı 15:13
  • |
  • Son Güncelleme:

Eski Galatasaraylı 'kurtarıcı' olarak geliyor! Fenerbahçe'den sürpriz transfer hamlesi

Fenerbahçe'de Sinan Bolat iddiası ortaya atıldı. Altay Bayındır'ın 4 ay kadar forma giyemeyecek olması, Berke Özer'in ise güven vermemesi sebebiyle kaleye yerli ve tecrübeli bir transfer yapma kararı alan Fenerbahçe, ocak ayında eski Galatasaraylı Sinan Bolat için girişimlerde bulunacak. 33 yaşındaki file bekçisinin Gent ile sözleşmesinin sezon sonunda bitiyor olması transferin gerçekleşme ihtimalini artırıyor. Sinan Bolat ülkemizde daha önce Kayserispor ve Galatasaray formaları giymişti.

aksam.com.tr
Eski+Galatasarayl%C4%B1+%E2%80%99kurtar%C4%B1c%C4%B1%E2%80%99+olarak+geliyor%21;+Fenerbah%C3%A7e%E2%80%99den+s%C3%BCrpriz+transfer+hamlesi

Fenerbahçe devre arası transfer dönemi planlamasında sürpriz bir değişikliğe gitti. Omzundan sakatlanan ve geçirdiği ameliyat sonrası 4 ay formasından uzak kalacak olan Altay Bayındır'ın yanı sıra yedek file bekçisi Berke Özer'in de güven vermemesi sebebiyle Fenerbahçe ocak ayında kaleci takviyesi yapma kararı aldı.

Aksam.com.tr'nin haberine göre, kaleyi tecrübeli bir isme emanet etmek isteyen Sarı-Lacivertlilerde gündeme gelen ilk isim ise milli file bekçisi Sinan Bolat oldu. Kanarya, Sinan Bolat'ın kulübü Gent ile devre arasında masaya oturmaya hazırlanıyor. 33 yaşındaki kalecinin sözleşmesinin sezon sonunda bitiyor olması transferin önünü açıyor. Sarı-Lacivertliler makul bir bedelle transferi noktalama amacında.

STEFAN KUNTZ'UN VAZGEÇİLMEZİ SİNAN BOLAT

A Milli Takım'da teknik direktör Stefan Kuntz'un düzenli olarak kadroya dahil ettiği Sinan Bolat, Gent ile bu sezon ligde tüm maçlarda 90 dakika forma giydi. Ülkemizde daha önce Kayserispor ve Galatasaray formaları da giyen 33 yaşındaki Sinan Bolat'ın güncel piyasa değeri 2 milyon euro.