• 23 Aralık 2021 Perşembe 20:48
  • |
  • Son Güncelleme:

Ne Ali Koç ne Aziz Yıldırım! Fenerbahçe'de taraftarları havaya uçuracak haber

Fenerbahçe'de kötü sonuçlar ve sürekli hale gelen hoca değişikliği sonrası Başkan Ali Koç'un koltuğu sallantıya girdi. Taraftarların istifaya çağırdığı Ali Koç'un yerine gelecek yeni başkan ve yönetim için ise bomba bir iddia gündeme geldi.

Ne+Ali+Ko%C3%A7+ne+Aziz+Y%C4%B1ld%C4%B1r%C4%B1m%21;+Fenerbah%C3%A7e%E2%80%99de+taraftarlar%C4%B1+havaya+u%C3%A7uracak+haber

Fenerbahçe'de "ne Ali Koç, ne de Aziz Yıldırım" diyen üçüncü bir oluşum var... Bu oluşum Aziz Yıldırım ve Ali Koç tarzı yönetim değil, kuvvetler ayrılığına inanan bir başkanın altında birleşmek için çalışıyor.

Fotospor'un haberine göre; Kapısı çalınan camianın önde gelen isimlerine "sadece başkanın öne çıkacağı, tek adamın yönetiminde bir liderlik değil, herkesin eşit güçlerde olacağı bir yönetim kurulu hayal ediyoruz" deniyor.

Bu isimler şimdiye kadar Hamdi Akın ve Mehmet Aydınlar gibi pek çok işadamının kapısını çaldı.

Aydınlar'la hem Aziz Yıldırım'ı hem de Ali Koç'u barıştıran Koray İnşaat'ın patronu Selim Koray, Tanrıverdi Holding'in sahibi Recep Tanrıverdi, Torunlar İnşaat'ın sahibi Mehmet Torun, Ekşioğlu Holding'in patronu Dursun Ekşioğlu, Seba İnşaat'ın varisi Engin Keçeli, Ant Yapı'nın patronu Mehmet Okay, Güral Holding'in önemli isimlerinden Erkan Güral gibi isimler oldu.

Normal şartlarda isim isim bakıldığında hepsi tek başına aday olsa başkan seçilme ihtimali olan isimler. Bu isimlerin hangisine başkanlık teklif edileceği ise net değil. Ancak konuşulan toplam servetleri milyar doları bulacak bu isimlerin Fenerbahçe'ye ciddi maaş katkı sağlayabilecekleri konuşuluyor.