• 5 Aralık 2021 Pazar 21:51
  • |
  • Son Güncelleme:

Fenerbahçe'de Serdar Dursun galibiyeti o isme armağan etti

Fenerbahçe'de Çaykur Rizespor maçına damga vuran ve iyi oyununu hat-trick ile süsleyen Serdar Dursun maç sonu açıklamalarda bulundu. Serdar Dursun galibiyeti o isme armağan etti.

Fenerbah%C3%A7e%E2%80%99de+Serdar+Dursun+galibiyeti+o+isme+arma%C4%9Fan+etti

Fenerbahçe'de Çaykur Rizespor maçında sonradan oyuna girip 20 dakika içinde hat-trick yapan Serdar Dursun maçın ardından açıklamalarda bulundu.

Artık hazır olduğunu dile getiren milli futbolcu Serdar Dursun, maça ilk 11'de başlamayı beklediğini ancak bundan sonra takıma daha fazla katkı vermek istediğini söyledi.

"BUNDAN SONRA HER MAÇTA KATKI SAĞLAYACAĞIM"

"Çok önemli bir maçtı bizim için çünkü artık bir seri yakalamamız lazım. Geçen hafta puan aldık, bu hafta da mutlak galibiyet için çıktık. İyi pozisyonlara girdik. Takım olarak beraber hücum, beraber savunma yaptık. Böyle maçlarda ikinci golü bulmak lazım. Ben bugün de ilk 11 oynamayı bekliyordum. Oyuna girdim, katkı sağladığım için mutluyum. Türkiye'ye geldim sakatlandım, az maç oynadım. Artık hazırım. İnşallah bundan sonra Fenerbahçe'ye her maçta katkı sağlayacağım."

"GALİBİYETİ OSMAN ARPACIOĞLU'NA ARMAĞAN EDİYORUZ"

"Bütün ofansif oyuncular için gol atmak ve asist yapmak önemlidir ama takım kazanamazsa bunun anlamı yok. Ofansif olarak iyi bir performans sergilediğimizi düşünüyorum. Bu galibiyeti Osman Arpacıoğlu'na armağan ediyoruz."

OSMAN ARPACIOĞLU KİMDİR?

Serdar Dursun'un galibiyeti armağan ettiği Osman Arpacıoğlu, bugün vefat eden Fenerbahçeli eski Milli futbolcudur.