• 23 Haziran 2022 Perşembe 10:27
  • |
  • Son Güncelleme:

Fenerbahçe'de Enner Valencia gözden çıkarıldı! İşte bonservisi

Gelecek sezonun kadro planlaması için çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe'de Enner Valencia gözden çıkarılan isimlerden biri oldu. Fenerbahçe Enner Valencia için 4 milyon euro bonservis belirledi.

Fenerbah%C3%A7e%E2%80%99de+Enner+Valencia+g%C3%B6zden+%C3%A7%C4%B1kar%C4%B1ld%C4%B1%21;+%C4%B0%C5%9Fte+bonservisi

Fenerbahçe'de Enner Valencia gözden düştü... Fenerbahçe'de yeni sezon öncesi transfer çalışmaları hummalı biçimde sürüyor. Sarı-lacivertli takım, teknik direktör Jorge Jesus'un talebi doğrultusunda şu ana kadar Lincoln Henrique ve Bruma'yı renklerine kattı.

ENNER VALENCİA YOLCU

Portekizli teknik adam yeni sezonda kadroda düşünmediği futbolcuları belirlemeye başladı. Yağız Sabuncuoğlu'nun haberine göre; sarı-lacivertli kulüp Steven Caulker ve Max Meyer'i bonservis bedeli olmasa da göndermeyi planlıyor. Oyuncuları talep eden takım olursa başarı bonusu veya sonraki satıştan pay talep edilecek. Yönetim, anlaşma sağlandığı takdirde iki oyuncunun sözleşmesini fesih etmek istiyor.

Fenerbahçe beklentileri karşılamayan Caulker'ı geçen sezon başında Gaziantep FK'ye Alman futbolcuyu ise Ocak ayında Midtjylland'a kiralık vermişti.

NOVAK, LEMOS VE TISSERAND'IN BONSERVİS BEDELLERİ BELLİ OLDU

Kadroda düşünülmeyen diğer oyuncu Filip Novak için 500 bin euro ila 1 milyon euro arasında bir teklif bekleniyor. Lemos için 1 milyon euro, Tisserand için de 3 milyon euroluk bonservis bedeli belirlendi. Beklenen teklif gelirse Fenerbahçe bu oyuncular ile de yolları ayıracak.

VALENCIA İÇİN 4 MİLYON EURO

Arap yarımadasından ve Balkanlardan teklif alan Enner Valencia'nın bonservisi 4 milyon euro olarak belirlendi. Minimum 6-7 milyon euro seviyesinde teklif gelmesi durumunda Pelkas ve Zajc'ın da satışı da gündeme gelebilir.

  • valencia
  • enner valencia
  • fenerbahçe