• 13 Kasım 2021 Cumartesi 12:25
  • |
  • Son Güncelleme:

Fenerbahçe'de değişim: Ali Koç istedi, Vitor Pereira yapıyor

Geldiği günden bu yana Fenerbahçe'de üçlü savunma futbolu oynatan teknik direktrö Vitor Pereira, değişikliğe gidiyor. Pereira'nın Galatasaray derbisine dörtlü savunma ile çıkarak defansı Nazım Sangare, Min-jae Kim, Attila Szalai ve Filip Novak ile kuracağı öne sürüldü. Orta alanda Mert Hakan Yandaş, Jose Sosa, İrfan Can Kahveci, ileri üçlüde ise Bright-Osayi Samuel, Ferdi Kadıoğlu ve Mergim Berisha'nın olması bekleniyor.

Fenerbah%C3%A7e%E2%80%99de+de%C4%9Fi%C5%9Fim:+Ali+Ko%C3%A7+istedi,+Vitor+Pereira+yap%C4%B1yor

Fenerbahçe'de başkan Ali Koç'un Samandıra ziyaretinin yankıları sürüyor...

Sabah'ın haberine göre, başkan Koç, FBTV'de yaptığı açıklamanın yanı sıra Samandıra'da birçok görüşme gerçekleştirdi. Pereira ile bire bir toplantı yapan Koç, alternatif sistemler konusunda çalışılmasını istedi. Koç, Pereira'dan bu noktada garanti alırken Portekizli hoca, "Merak etmeyin, Galatasaray derbisinde en doğru diziliş ve kadroyla sahada olacağız." dedi.

Pereira'nın derbiye dörtlü savunma ile çıkarak defansı Nazım, Kim, Szalai ve Novak ile kuracağı öğrenildi. Orta alanda Mert Hakan, Sosa, İrfan, ileri üçlüde ise Osayi, Ferdi ve Berisha'nın olması bekleniyor.

Ateşi yaktı! Löw ve Fenerbahçe...

BERKE SEVİNCİ

Fenerbahçe'de Berke Özer sevinci yaşanıyor. Bel ağrıları dolayısıyla tedavi ile antrenman sürecini birlikte yürüten genç file bekçisi, önceki gün yapılan antrenmanın ilk bölümünde takımla çalıştı. 21 yaşındaki kaleci, kısa süre içinde takımla tam süreli idmanlara başlayacak. Berke'nin alternatifi ise 18 yaşındaki Osman Ertuğrul Çetin...

ÖZEL! Cemil Turan AKŞAM'a konuştu: Çok bile sabrettiler taraftarın canı yanıyor

Mesut Özil'den Ali Koç'a gönderme