• 12 Temmuz 2021 Pazartesi 09:40
  • |
  • Son Güncelleme:

Fenerbahçe'de Altay Bayındır yuvadan uçuyor! Yerine o geçecek...

Hollanda ekibinin kalecisi Andre Onana, Lyon ile her konuda anlaştı. Transferin resmen duyurulması an meselesi. Ajax, Kamerunlu kalecinin yerini Altay ile doldurmak için harekete geçiyor.

Fenerbah%C3%A7e%E2%80%99de+Altay+Bay%C4%B1nd%C4%B1r+yuvadan+u%C3%A7uyor%21;+Yerine+o+ge%C3%A7ecek...

Fenerbahçe'de transfer piyasasının bir diğer gözde ismi de Altay Bayındır. Ajax, genç file bekçisini uzun süredir takip ediyordu. Hollanda ekibi, bu transferi bitirmek için, kalecisi Andre Onana'nın satılmasını bekliyordu. İlk olarak Arsenal ile adı anılan Onana, bu transfer gerçekleşmeyince Lyon ile masaya oturdu ve her konuda anlaşmaya vardı. Hollanda ve Fransa basınına göre bu transfer her an açıklanabilir. Ajax, Onana'yı satar satmaz Altay Bayındır için harekete geçecek.

20 MİLYON EURO!

Kırmızı beyazlıların futbol direktörü Marc Overmars'ın genç kaleci için İstanbul'a bizzat gelip Fenerbahçe ile masaya oturması bekleniyor. Sarı lacivertliler, Berke Özer nedeniyle Altay'ın satılmasına Szalai'ye oranla daha sıcak bakıyor. Ancak yönetimin başarılı kaleciyi ucuza yollamaya hiç niyeti yok. Ajax ile yapılacak görüşmede Fenerbahçe'nin masaya 20 milyon euroluk taleple oturması bekleniyor.

(Fanatik)