• 31 Ocak 2021 Pazar 15:32
  • |
  • Son Güncelleme:

Fenerbahçe transfer haberi: Kemal Ademi'ye karşılık Fatih Kuruçuk

Devre arasında Mesut Özil, Attila Szalai ve Bright Osayi-Samuel'i kadrosuna katan Fenerbahçe'de son dakika transfer gelişmesi yaşanıyor. Sarı-Lacivertliler, Kemal Ademi'nin kiralanmasına karşılık Fatih Karagümrük'ten Fatih Kuruçuk'un bonservisini aldı. 23 yaşındaki milli stoper, Galatasaray'ın da gündemindeydi.

Fenerbah%C3%A7e+transfer+haberi:+Kemal+Ademi%E2%80%99ye+kar%C5%9F%C4%B1l%C4%B1k+Fatih+Kuru%C3%A7uk

KEMAL ADEMİ’NİN KİRALANMASINA KARŞILIK FATİH KURUÇUK

Fenerbahçe devre arasındaki 4. transferini de yaptı. Kemal Ademi’yi sezon sonuna kadar Fatih Karagümrük’e kiralayan Sarı-Lacivertliler, İstanbul ekibinin 23 yaşındaki milli stoperi Fatih Kuruçuk’un bonservisini aldı.

TERİM DE İSTEMİŞTİ

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim de genç savunmacının transfer edilmesini istemiş, Sarı-Kırmızılı yönetim, Fatih Karagümrük ile temaslarda bulunmuştu.

SÜLEYMAN HURMA ‘TEKLİFİMİZİ KABUL ETMEDİ’ DEMİŞTİ

Öte yandan Fatih Karagümrük Kulübü Başkanı Süleyman Hurma, Fatih Kuruçuk’la ilgili geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada “Bana gelmiş resmi bir teklif yok. Zaten Fatih'in de sezon sonunda sözleşmesi bitecek. Birkaç ay önce Fatih'e sözleşme uzatma teklifinde bulunduk, kabul etmedi. Dolayısıyla şu anda zaten bize gelmiş bir teklif yok. Sezon sonu kendisi serbest olacak. Ne olacağını bilmiyorum” ifadelerini kullanmıştı.

(Hürriyet)


Haberin Özeti

Kemal Ademi'yi sezon sonuna kadar Fatih Karagümrük'e kiralayan Fenerbahçe, İstanbul ekibinin 23 yaşındaki stoperi Fatih Kuruçuk'u kadrosuna kattı.

DETAY
• Fenerbahçe, devre arasında Mesut Özil, Attila Szalai ve Bright Osayi-Samuel'in ardından dördüncü transferini gerçekleştirmiş oldu.
• Fatih Kuruçuk, Galatasaray'ın da gündeminde bulunuyordu.