• 13 Ocak 2022 Perşembe 00:17
  • |
  • Son Güncelleme:

Fenerbahçe, Joachim Löw ile el sıkıştı!

Son dakika Fenerbahçe haberi: Takımın başına geçici olarak İsmail Kartal'ı getiren Fenerbahçe'nin, dünyaca ünlü teknik direktör Joachim Löw ile el sıkıştığı iddia edildi. Almanya'da Joachim Löw ile bizzat görüşen Ali Koç'un tecrübeli teknik direktörü ikna ettiği kaydedildi. İşte detaylar...

Fenerbah%C3%A7e,+Joachim+L%C3%B6w+ile+el+s%C4%B1k%C4%B1%C5%9Ft%C4%B1%21;

Fenerbahçe'de Joachim Löw konusunda sıcak gelişme... Geçtiğimiz ay, Vitor Pereira ile yollarını ayıran Fenerbahçe, geçici olarak eski hocası İsmail Kartal'ı takımın başına getirmişti. Kartal'ın açıklanması ile Almanya'ya giden Ali Koç'un, bizzat görüştüğü Joachim Löw ile anlaşmaya vardığı iddia edildi.

İsmail Kartal'ın Mesut Özil sözleri yeniden gündemde! Fenerbahçe tespiti olay olmuştu

LÖW'E 5, YARDIMCILARINA 1,5

Ajansspor'un haberine göre, daha önce anlaşmaya varılamayan Alman çalıştırıcı, Ali Koç'un Almanya'ya giderek, bizzat görüşmesi ile sonrasında yapılan planlama, Löw'ün teklifi kabul etmesinde etkili olduğu kaydedildi. Joachim Löw için yıllık 5 milyon euro ve yardımcıları için de yıllık 1.5 milyon euro verilecek.

İsmail Kartal: Hayatım bu şehirde, bu kulüpte geçti

SEZON SONUNA KADAR YAKINDAN TAKİP EDECEK

Sarı-lacivertli takımın başkanı Ali Koç, yeni sezon planlamaları konusunda görüşmeler yaptığı Joachim Löw ile her konuda anlaşmaya vardı. Koç, takımdaki futbolcuların bütün bilgilerini içeren dosyalar hocaya verdi. Löw, takımı sezon sonuna kadar yakından takip edecek.

Fenerbahçe'de İsmail Kartal ilk antrenmanına çıktı

İŞTE LÖW KARARLARI

- Samandıra tesislerinde sadece sportif direktör ve futbolcular bulunacak. Yöneticiler tesise ancak Löw'den izin alarak gelecek.

- Futbol tamamen Löw'e bağlanacak.

- Takıma önümüzdeki sezon için 5-6 transfer takviyesi ve 30 ile 35 milyon euroluk transfer bütçesi garantisi sunulacak.

İsmail Kartal sonrası Serhat Akın'dan Ali Koç'a olay gönderme