• 3 Mayıs 2022 Salı 01:01
  • |
  • Son Güncelleme:

Fenerbahçe futbola küstürdü! Mesut Özil'den hayranlarını yıkacak karar...

Almanya'dan flaş bir Mesut Özil iddiası geldi. Fenerbahçe'de kadro dışı kalan ve mutsuz olduğu bilinen 33 yaşındaki yıldız oyuncu emekli olabilir. Mesut Özil hakkındaki futbolu bırakma iddiası gündeme bomba gibi düştü. İşte detaylar...

AKŞAM
Fenerbah%C3%A7e+futbola+k%C3%BCst%C3%BCrd%C3%BC%21;+Mesut+%C3%96zil%E2%80%99den+hayranlar%C4%B1n%C4%B1+y%C4%B1kacak+karar...

Mesut Özil ile ilgili Alman basınının köklü gazetesi Bild tarafından flaş bir iddia ortaya atıldı. Fenerbahçe'de kadro dışı bırakılan ve mutsuz olan tecrübeli yıldızın futbolu bırakabileceği ifade edildi.

MESUT ÖZİL EMEKLİ OLABİLİR

AKŞAM'ın Alman basınından aktardığı habere göre, Fenerbahçe'de kadro dışı kalmasının ardından Mesut Özil'in futbolu bırakabileceği iddia edildi.

Almanların saygın gazetelerinden biri olan Bild'in haberinde Mesut Özil hakkında, "Yaşananların ardından hem Başkan Ali Koç'un hem de taraftarların desteğini kaybetti. 30 yaşındayken oynamadan Arsenal'den maaş aldı, şimdi de Fenerbahçe'den alıyor. Maalesef futbol Mesut'u bırakmış, Mesut'un da futbolu bırakmasını bekliyoruz." ifadelerine yer verildi.

MESUT ÖZİL'İN KARNESİ

Mesut Özil bu sezon Fenerbahçe forması altında 26 maça çıktı. 26 mücadelede 9 gol 2 asistlik katkı sunan 33 yaşındaki on numara, Ozan Tufan ile birlikte yönetim tarafından kadro dışı bırakıldı.