• 26 Ekim 2021 Salı 23:51
  • |
  • Son Güncelleme:

Fenerbahçe Beko maçında sinirler gerildi: Başkan Ali Koç, taraftarların üzerine yürüdü!

THY Avrupa Ligi'nin 6. haftasında Fenerbahçe Beko, Ülker Spor ve Etkinlik Salonu'nda İspanya'nın Barcelona takımıyla karşılaştı. Sarı-lacivertliler, son saniye basketiyle rakibine 76-74 mağlup olurken, mücadele sonunda Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, bazı taraftarlarla gerginlik yaşadı.

Aksam.com.tr
Fenerbah%C3%A7e+Beko+ma%C3%A7%C4%B1nda+sinirler+gerildi:+Ba%C5%9Fkan+Ali+Ko%C3%A7,+taraftarlar%C4%B1n+%C3%BCzerine+y%C3%BCr%C3%BCd%C3%BC%21;

Fenerbahçe'de futboldaki Aytemiz Alanyaspor mağlubiyeti sonrası yönetimi istifaya davet eden taraftarların öfkesi dinmiyor. Bu kez basketbolda Barcelona'ya son topta 76-74 kaybedilmesi sonrasında "Sarı Tribün" tepki gösterdi.

Yenilginin ardından Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, bazı taraftarlarla sözlü diyaloğa girerken kısa süreli gerginlik yaşandı.

Bazı taraftarların Ali Koç'a "Başkan takımla ilgilen takımla, bırak bu işleri" ve "Başkan sakin olsana" dediği öğrenildi. O esnada tribünlerden Başkan Koç lehine tezahüratta bulunuldu.

Çok sinirli olduğu gözlenen Koç'un bir taraftarın üzerine yürüdüğü gözlendi. Araya başkalarının girmesiyle gerginlik büyümeden önlendi.

Başkan Koç, en son 23 Şubat 2020'de Kadıköy'de Galatasaray'a 21 yıl sonra kaybedilen derbinin ardından taraftarla sözlü diyaloğa girmişti.

İşte o anlar...

Fener son saniyede yıkıldı... Maç sonucu: Fenerbahçe Beko-Barcelona: 74-76

Aleksandar Djordjevic: Taraftara minnettarız, doğru yoldayız

Son golünü 29 Eylül'de atan Burak Yılmaz'ın LOSC Lille'deki tahtı sallanıyor...