• 7 Haziran 2021 Pazartesi 13:31
  • |
  • Son Güncelleme:

Fenerbahçe 20 milyon euronun üzerinde teklif alırsa Altay Bayındır'ı satacak

Son dakika Fenerbahçe haberleri… Avrupa'nın dev kulüplerinin radarında olan Altay Bayındır için karar verildi. Fenerbahçe 20 milyon euronun üzerinde bir teklif gelmesi halinde milli eldiveni satacak. Böyle bir senaryoda Berke Özer takımda tutulacak.

Fenerbah%C3%A7e+20+milyon+euronun+%C3%BCzerinde+teklif+al%C4%B1rsa+Altay+Bay%C4%B1nd%C4%B1r%E2%80%99%C4%B1+satacak

Fenerbahçe ve A Milli Takım'ın başarılı file bekçisi Altay Bayındır transferin gözdesi konumunda bulunuyor. Sarı-lacivertli kurmaylar, İtalyan devleri Juventus, Milan ve Inter'in kadrosuna katmak istediği genç kaleci için kararını verdi.

20 MİLYON EURONUN ÜZERİNDE TEKLİF GELİRSE...

Yönetim, 20 milyon euronun üzerinde bir teklif gelmesi durumunda Altay Bayındır'ın satışına izin verecek. Bu durumda Westerlo'daki kiralık sözleşmesi sona eren Berke Özer takımda tutulacak.

ALTAY GİDERSE BERKE TAKIMDA TUTULACAK

Juventus ve Milan'ın ardından Inter'in de Altay Bayındır için devreye girmesi gözleri kaleye çevirdi. Yönetim, 23 yaşındaki Altay'ı 20 milyon euronun üzerinde bir teklif gelmedikçe satmayı düşünmüyor. Astronomik bir teklif gelmesi halinde ise gitmesine izin çıkması bekleniyor. Bu takdirde kiralık gittiği Westerlo'dan dönen Berke Özer takımda tutulacak. Ayrıca tecrübeli bir yabancı kaleci alınacak.

(Takvim)