• 21 Ocak 2022 Cuma 12:37
  • |
  • Son Güncelleme:

Fatih Terim'in geri dönüş hayalleri suya düştü! Hiç beklemediği bir yanıt geldi

Galatasaray'da Başkan Burak Elmas'ın görevine son verdiği ve sosyal medyadan yaptığı paylaşımla bir daha teknik direktör olarak dönmeyeceğinin sinyallerini veren Fatih Terim'e kötü haber. Galatasaray'da başkanlığı düşünen Fatih Terim'in önünün kapalı olduğu ortaya çıktı.

Fotospor
Fatih+Terim%E2%80%99in+geri+d%C3%B6n%C3%BC%C5%9F+hayalleri+suya+d%C3%BC%C5%9Ft%C3%BC%21;+Hi%C3%A7+beklemedi%C4%9Fi+bir+yan%C4%B1t+geldi

Son Dakika Galatasaray Haberleri... Galatasaray Yüksek Divan Kurulu üyesi olan Fatih Terim, Burak Elmas tarafından görevden alındığı günden bu yana Ahmet Ocaklı, Serdar Eder, Erden Timur ve Ahmet Yüce ile görüştü. Başkan adaylığı konusunda fikir alış verişinde bulundu.

Galatasaray'ın "oy deposu" olarak kabul edilen Serdar Eder, Terim'e "o tren kaçtı" anlamına gelen bir konuşma yaptı. Şu anda camianın bu kadar kısa sürede yeni bir seçimi kaldıramayacağını uygun bir dille anlattı. Burak Elmas'ın seçim kararı alsa bile şu anki ekonomik şartlar kapsamında yönetici bulmanın zorluklarından bahsetti.

Ayrıca Elmas'ın kongre üyeleri arasındaki 'atkılılar' ve 'liselilerden' gelen oylarla seçildiğini söyledi. Şu an için taraftar arasında tepki olsa da kongre üyeleri arasında bir rahatsızlığın olmadığından bahetti. Ayrıca Fatih Altaylı, Alp Yalman, Faruk Süren gibi ağır topların da Elmas'a destek verdiğini anlattı. Ayrıca Adnan Polat, Yiğit Şardan ve Abdürrahim Albayrak gibi isimlerin de Terim isminin karşısında olduğunu anlattı. Beklemesini önerdi.