• 23 Haziran 2021 Çarşamba 09:38
  • |
  • Son Güncelleme:

Fatih Terim'e transferde ilk şok! Halil Akbunar, Beşiktaş'a gidiyor

Son dakika transfer haberleri… Galatasaray'ın prensip anlaşmasına vardığı Halil Akbunar için son dakikada Beşiktaş devreye girdi. Şampiyonlar Ligi faktörü sebebiyle Siyah-Beyazlılar transferde bir adım öne geçerken önümüzdeki 1 haftalık sürecin belirleyici olacağı belirtiliyor. Göztepe cephesi ise iki ezeli rakibin transfer çekişmesine girmesinden memnun. İşte detaylar…

Fatih+Terim%E2%80%99e+transferde+ilk+%C5%9Fok%21;+Halil+Akbunar,+Be%C5%9Fikta%C5%9F%E2%80%99a+gidiyor

Galatasaray'ın ön protokol imzaladığı Kaan Ayhan için devreye giren Beşiktaş, Cimbom'un prensip anlaşmasına vardığı Halil Akbunar için de hamlelere başladı.

GALATASARAY PRENSİP ANLAŞMASINA VARDI, BEŞİKTAŞ DEVREYE GİRDİ

Transferde hareketli günler yaşanıyor. Galatasaray'ın yaklaşık 2 aydır gündeminde olan ve prensip anlaşmasına vardığı Göztepeli kanat oyuncusu Halil Akbunar için Beşiktaş da devreye girdi. Ezeli rakipler şimdi Halil transferi için yarışacaklar.

BEŞİKTAŞ BİR ADIM ÖNE GEÇTİ

Göztepe ile 1 yıl daha sözleşmesi olmasına rağmen satışına izin verilen Halil Akbunar için Beşiktaş'ın bir adım önde olduğu da ifade ediliyor. Şampiyonlar Ligi faktörünün oyuncuyu cezbettiği öğrenildi.

1 HAFTA İÇİNDE NETLEŞECEK

Galatasaray'ın hocası Terim'in de istediği yıldız oyuncu için önümüzdeki 1 haftalık süreç son derece kritik ancak görünen o ki bu transfer rekabetinden en karlı çıkacak olan kulüp Göztepe olacak gibi.

27 yaşında ve 1.67 boyunda olan Halil Akbunar her iki kanatta da forma giyebiliyor. Milli Takım kampından son gün çıkartılan Halil Akbunar geçtiğimiz sezon çok başarılı bir sezon geçirmişti.

(Takvim)