• 17 Ocak 2022 Pazartesi 10:03
  • |
  • Son Güncelleme:

Fatih Terim gündemi sarsacak kararından son anda vazgeçti! Herkes bunu konuşuyor

Galatasaray'dan gönderilen Fatih Terim flaş kararından son anda vazgeçti. Geride bıraktığımız cuma günü basın toplantısı düzenlemeyi planlayan Fatih Terim'in, Hatayspor maçı öncesi yapacağı açıklamaların takımı daha da zor durumda bırakacağını düşünerek basın toplantısı kararını son dakika kararıyla iptal ettiği ortaya çıktı.

Fatih+Terim+g%C3%BCndemi+sarsacak+karar%C4%B1ndan+son+anda+vazge%C3%A7ti%21;+Herkes+bunu+konu%C5%9Fuyor

Galatasaray'da başkan Burak Elmas'ın görevine son verdiği Fatih Terim'in -Ajansspor'un haberine göre- yaşanan süreçle ilgili cuma günü bir basın toplantısı düzenleme kararı aldığı ortaya çıktı. Ancak Fatih Terim daha sonra takımın daha fazla zor durumda kalacağını düşünerek bu kararından vazgeçti.

Domenec Torrent sonrası ilk futbolcu ayrılığı! Gümrük işlerini halletti, eşyalarını topladı

GİRESUNSPOR MAÇI FATİH TERİM'İN SONU OLMUŞTU

Galatasaray'ın Süper Lig'de kötü gidişi ve Türkiye Kupası'nda Denizlispor yenilmesinin ardından Terim ile yönetim arasında yaşanan fikir ayrılıkları basına yansımıştı. Nef Stadı'nda GZT Giresunspor'a 1-0 yenilmesinin ardından Fatih Terim'in görevine son verildi.

FATİH TERİM'İN PAYLAŞIMI OLAY OLDU

68 yaşındaki Fatih Terim, kendi sosyal medya hesabından "Galatasaray'daki ilk imzam ve son imzam" notunu düşerek iki fotoğraf yayınlandı. Fotoğrafta gözüken 'tek taraflı fesih' yazısı birçok kişi tarafından yönetime gönderme olarak algılandı.

SÖYLEŞİ DEĞİL BASIN TOPLANTISI KARARI

Ayrılıkla ilgili Fatih Terim'in birçok söyleşi teklifi aldığı öğrenildi. Ancak tecrübeli teknik direktör, özel söyleşi yapmak yerine kamuoyunu bir basın toplantısıyla bilgilendirmenin daha doğru olacağını düşündü.

FATİH TERİM BASIN TOPLANTISI KARARINDAN SON ANDA VAZGEÇTİ

Galatasaray'da yönetimin sözleşmesini tek taraflı feshettiği Fatih Terim, Hatayspor maçından önce cuma günü bir basın toplantısı yapmayı planladı. Ancak Terim, Hatayspor maçı öncesi yapacağı açıklamaların Galatasaray'ı daha zor durumda bırakacağını düşünerek cuma günü yapacağı basın toplantısını iptal etti.

Fenerbahçe'nin eski yıldızı Galatasaray'a transfer oldu! Resmi açıklama geldi

CİMBOM HATAY'A DA BOYUN EĞDİ, HAFTAYI 17. SIRADA TAMAMLADI

Fatih Terim takımın iyiliği için suskun kalmayı tercih ederken sarı kırmızılar Hatay deplasmanında 4-2 kaybetti. Bu sonuçla Galatasaray, Hatay deplasmanında aldığı yenilgiyle 27 puanda kaldı ve haftayı 13. sırada tamamladı.