• 15 Eylül 2021 Çarşamba 18:44
  • |
  • Son Güncelleme:

Fatih Terim eleştirilerin odağındaki Ryan Babel'den memnun olduğunu söyledi

Fatih Terim eleştirilerin odağındaki Ryan Babel'den memnun olduğunu söyledi

Galatasaray Kulübü Teknik Direktörü Fatih Terim, UEFA Avrupa Ligi'nde karşılaşacakları Lazio maçı öncesi basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Terim, Marcao'yu yarınki maçta ilk 11 oynatabileceğini belirtti.

Galatasaray, UEFA Avrupa Ligi E Grubu ilk maçında yarın İtalya Serie A ekiplerinden Lazio'yu konuk edecek. Karşılaşma öncesi düzenlenen basın toplantısında Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Marsilya, Lazio, Lokomotiv Moskova ve Galatasaray dörtlüsünün, Avrupa kültürü olan bir dörtlü olduğunu kaydederek, "Avrupa'da ve oynadığı her yerde köklü kulüpler. Bir Şampiyonlar Ligi kurası çekseniz veya Şampiyonlar Ligi'nde bu takımlar geldi deseniz kimse yadırgamaz. Hepsi de çok güçlü. Bunların ilki Lazio. Meslektaşım Sarri yönetiminde çok da güçlü bir takım kurdular. Şampiyonluğa oynayabilecek kapasitede bir takım kurdular. Marsilya zaten çok iyi başladı, Lokomotiv de her zaman bu arenada bulunan, önemli işler yapabilecek bir takım. İyi bir kadrosu var Lazio'nun. Şu oyuncu şundan daha iyi, bu oyuncu daha önde demek diğer oyunculara büyük haksızlık olur. Lige de iyi başlamışlardı son Milan maçına kadar. Ama karşısında da neredeyse yeni kurulmuş, birçok oyuncusunu iyileştirmiş bir Galatasaray var. Ben oyuncularıma güveniyorum, muhakkak ki hata yapacaklardır. Biz de bu hataları en aza indirerek yolda giderken bir hataya sebebiyet vermemek için çalışacağız. Kolay bir maç olmayacak ama ben yarınki programa baksaydım, Galatasaray - Lazio maçını seyretmek için programıma alırdım, keyifli geçeceği kesin. Takımıma güveniyorum, gençlerimize ve diğer arkadaşlarımıza güveniyorum. Burada da çok iyi bir fikstürle başlamadık. İçeride Lazio, dışarıda iki deplasman üst üste. Oynadığımız son 10 maçı çeşitli sahalarda oynadık. Kendi evimizde ilk kez oynuyoruz. Bunların 8'ini de kaybetmedik. Böyle de bir özlemimiz var, kendi sahamız ve taraftarlarımızla ilgili. Gruptaki her maç zor, sonuna kadar iddiası olan bir Galatasaray olur inşallah. Bunun için uğraşacağız" dedi.

"BİZİM TARAFTARI ÖZLEDİĞİMİZ KADAR, ONLARIN DA BİZİ ÖZLEDİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM"

"Taraftar, Galatasaray takımının en önemli unsuru ve desteği" diyen Fatih Terim, şunları söyledi: "Onlarla beraber Ali Sami Yen'de yazılan tarihleri düşündüğümüzde, beraberce çok yol kat ettik, çok başarılar kazandık. Futbolun tadının tuzunun taraftar olduğu bir defa daha ortaya çıktı. Bizim onu özlediğimiz kadar onların da bizi özlediğini düşünüyorum. Futbolcuların ve Galatasaray takımının oyun içerisinde taraftarlarla tutturduğu ritim çok önemli. Böyle bir birleşmede ortaya çok güzel tablolar çıktığını hepimiz gördük, şahit olduk. Heyecanlıyız. Galatasaray taraftarının önüne ilk kez çıkacak futbolcularımız da var. Kendi bulundukları ülkelerde veya liglerde böyle bir sevgi ve tezahürat seliyle karşılaştıklarını sanmıyorum. Oyuncuya tesir eden bir yaklaşım var. İnşallah bu özlem veya kavuşma sonunda güzellikle, hepimizin mutlu olacağı bir sonuçla biter."

"YARIN MARCAO'YU OYNATABİLİRİM"

Stoper hattını nasıl kurgulayacağıyla ilgili gelen soruya Terim, "Herhalde sizi bu soruya iten, Marcao'nun oynayabilecek olması. Luyindama, Alparslan ve Nelsson'u da saydığımızda orada güçlü seçeneklerimiz olduğu kesin. Henüz karar vermedim. O bölgede seçeneklerimiz olması iyi. Bize bu sezon ihtiyaç duyduğumuz hallerde dört arkadaşımızın da yardımcı olacağı net, beni sevindiren o. Yarın Marcao'yu da oynatabilirim ama dediğim gibi henüz kadroyu hazır hale getirmedim" ifadelerini kullandı.

"FEGHOULI VE EMRE KILINÇ'I ANTRENMANDA DENEYECEĞİZ"

Lazio maçı öncesi sakatlığı bulunan isimlerden bahseden deneyimli çalıştırıcı, "Çarşamba, perşembe, pazarların sıkıntılı yanları bunlar. Barış'ın da belki eline bir atel veya korumayla bir şey yapıp antrenmana çıkarabilir miyiz diye doktorla böyle bir söyleşide bulunduk. Her oyuncuya ihtiyacımız var. Antrenmanda Feghouli ve Emre Kılınç'ı tekrar deneyeceğiz. Sadece bu maçta değil, genç takımla oynadığımız hazırlık maçında bir darbe yemiş. Ufak tefek sakatlıkların, karşıma sakatlık olarak çıkmasından hoşlanan birisi değilim. Onlar da bunu biliyor. Deneyeceğiz. Lazio analiz toplantısından geliyoruz. Belki de bugün değil ama takımı yarın dizeceğim sahada gündüz. Fedakarlık yapmak istemeleri hoşuma gidiyor ama insan sağlığını öne koyan biri olarak yüzde 100 olmaz denirse düşünmeyiz. İnşallah oynarlar, deneyeceğiz" açıklamalarında bulundu.

"OYUNCULAR TECRÜBELENDİKÇE DAHA TUTULMAZ BİR GALATASARAY OLACAK"

Kasımpaşa ve Trabzonspor karşılaşmalarında 2-0 öndeyken müsabakayı 2-2 bitirmeleriyle ilgili konuşan Fatih Terim, "Benzer senaryolar aynı skorla bitince keyfimiz kaçıyor. Çok gol kaçırmışız, çok hakim oynamışız ilk 45 dakika. Ama bu yeni kurulan genç takımın zaman zaman arızalarını göreceğiz yolda. İnşallah bizi onaramayacağımız bir yere götürmez. Onlar yapacak, biz düzelteceğiz. Onlar da tecrübelendikçe daha tutulmaz bir Galatasaray olacak inşallah" diye konuştu.

"ONLAR HATA YAPACAK, BİZ AFFEDECEĞİZ"

Marcao ile Kerem Aktürkoğlu arasında yaşanan olaylar sonrasında Kerem Aktürkoğlu'na da bir grup taraftar tarafından tepki gösterilmesine değinen Terim, şöyle konuştu: "Tabii hiçbir oyuncuma, hiçbir arkadaşıma herhangi bir şey olmasını istemem ama özellikle eğer bir takıma gönül vermiş iseniz, sevginizde sınırsız olabilirsiniz. Ama yerginize bir sınır koymak zorundasınız. Alkışlamak için hazır durduğunuz bir grubu ağır bir şekilde eleştirmek bence çok doğru bir hareket değil. Kerem de bizim önemle üzerinde durduğumuz bir evladımız. Hoş olmayan bir hadise yaşandı. Galatasaray başkanından yönetimine, hocasından taraftarına, basın da dahil Kerem'e sahip çıkmıştır, hiç tereddütsüz. Diğer tarafa da verilecek cezalardan en ağırını vermişizdir. Öpüşerek barıştılar. Bu kolay atlatılabilecek bir travma değildir ama Kerem tam bir beyefendi gibi, profesyonelce oyununu oynuyor. Tabii ki hataları olacak. Belki bazı davranışları hoş gelmeyebilir ama Kerem iyi bir çocuk, iyi bir genç. Sadece Kerem değil, bence hiçbir oyuncumuz bunu hak etmiyor. Marcao'nun ceza almasını Kerem'e yormak çok doğru olmaz, yediğimiz gollerde onu suçlamak hiç doğru olmaz. Marcao varken de yedik. Hepimiz için, tüm oyuncular için hatta bizler için, taraftarımızın, Galatasaraylı olanların yapacağı tedaviyi hiç kimse yapamaz. Söyleyecekleri iki güzel kelime, bizim de işimizi çok kolaylaştırır. Açıkçası etkileniyorlar. Onun için rica ederim, bu gençleri hep beraber kazanalım. Taraftarımıza ihtiyacımız var. Kötü söz hiçbir şey kazandırmaz, muhakkak bir sınırı olmalı. Onlar hata yapacak, biz affedeceğiz. Böyle böyle doğruyu bulacaklar. Yarına daha doğru insanlar olarak adım atacaklar. Böyle yergiler olmasa daha iyi olur."

"ÇOK DAHA İYİ VE YENİLMEZ BİR TAKIM OLACAĞIZ"

Trabzonspor maçında golü 42'nci dakikada yediklerini hatırlatan tecrübeli teknik adam, "Gole kadar da herhangi bir sıkıntı olmamış. Tabii ki 2-0 öne geçtikten sonra Galatasaray'ın topla olan samimiyeti daha da artmalı, top bizde kalmalı. Özellikle oyun içinde galipseniz topun sizde kalması daha önemlidir. Buna yavaş yavaş alışacaklar. Bu kadar basit goller yemeyi bir tarafa bırakacağız yakında, büyük ihtimalle. Biz en azından devreye böyle girebilme becerisini de yavaş yavaş öğreneceğiz. Senaryo aynı, skorlar da aynı olunca insan keyifsiz oluyor. Burada önemli olan yaşayarak öğrenmek, bazen böyle kötü tecrübeler edinirsiniz. Onlar da çok üzgündü, uçakta özellikle. Sanki mağlup olmuşlar gibi. Biz onlara 3 puan dışındaki bir neticenin bizi mutlu etmediğini söylüyoruz. Burası Galatasaray. Ama tabii eğer kazanmak istiyorsanız, oyunun bazı bölümlerinde kalenizi iyi korumalısınız veya daha fazla atmalısınız. Bunu yakın bir zamanda yapacaklar. Dünyada hiçbir takım durmadan pres yapamaz, baskı yapamaz. Bu normalde fizik kurallarına aykırı. Bunun bölümlerini iyi ayarladığımız gün, hem beyinlerinde hem vücutlarında refleks haline gelecek, oyun içerisinde aktif dinlenmeyi pasla, topla yaptığımız gün, çok daha iyi ve yenilmez bir takım olacağız. Onu yapabilecek kapasitede futbolcularımız. Çok uzun bir zaman olarak görmüyorum bunu. Bir süre de muhakkak lazım ama bir süre de vermek istemiyorum" dedi.

"LAZIO MAÇI ÇOK ÖNEMLİ BİR DURAK"

Özgüvenin çok önemli olduğunu kaydeden Terim, şu ifadeleri kullandı: "Lazio maçı; Kasımpaşa, Trabzonspor, Hatayspor, eleme maçlarından sonra çok önemli bir durak. Umarım bunları ileri taşıyabilecek bir oyun ve skor alırız. Zaten kazanırsınız ama nasıl kazandığınız çok önemlidir. Ümit ederim biz bunu oyuncularımızın bir sonraki hamlede, kendilerine aşırı güven sağlayan bir oyun olarak döner diye düşünüyorum. Yarının en kritik tarafı bu."

"GÜZEL BİR GECE OLACAK"

İtalya ile ilgili hislerinden bahseden Fatih Terim, "İtalya ile ilgili düşüncelerimi zaman zaman İtalyan basını sorduğunda da, sizler sorduğunuzda da paylaşıyorum. İtalya bizim ailecek çok mutlu olduğumuz bir yer oldu. Tabii kazanımlar, şampiyonluklar geliyor geçiyor ama herhalde kalıcı olan iz oluyor. İz bıraktığımı düşünüyorum. Seviyorum İtalya'yı. Hafta içinde, gün içinde, ay içinde, devamlı konuştuğum dostlarım var, veya misafir ettiğim. Çok mutluyum, hakikaten çok ciddi dostlarım oldu. İnsan biriktirme, birikimlerin en güzeli. İtalyan takımıyla oynamak kolay değil. Özellikle son yıllarda İtalya futbolunda oynamaya yönelik, sonuca yönelik, güzel futbola yönelik atılımların da İtalyan takımlarını başka bir noktaya getirdiğini görüyoruz. Avrupa Şampiyonası'ndan da belli. Lazio da çok önemli kulüplerden birisi. Bu sene her senekinden daha güçlü bir takım yaptılar. Meslektaşım da bu kadronun başında, çok iyi işler yapan bir insan. Bence güzel bir gece olacak, dostlarla oynanan bir gece. Sahada tabii ki herkes mücadelesini verecek, sonunda hepimiz öpüşerek ayrılacağız" diye konuştu.

"BEN BABEL'DEN MEMNUNUM"

Son dönemde performansı tartışılan isimlerden Ryan Babel ile ilgili gelen soruya Terim, "Babel esasında çok iyi bir oyuncu, bunun için aldık. Sakatlık geçirdi, pandemide bazı şeyler oldu. Belki son grafiğindeki bir zik-zak, başka türlü bakılmasını sağladı. Babel önemli bir oyuncu, iyi de bir profesyonel, iyi de bir ağabey. Muhakkak ki Trabzonspor maçına koyduğumuz zamanda da 2-3 pozisyona girebilirdi, benim de beklentim oydu. 1-2 tane veremediler, kendisinin de yanlış tercihleri oldu. Ben Babel'den memnunum. Olağanüstü işler beklediğim bir oyuncu, bu yeteneği var. Son zamanlarda bunu verdi mi, hayır. Ama ihtiyaç duyduğumuz zaman tecrübesiyle, yeteneğiyle bize bunu verebilecek bir oyuncu" yanıtını verdi.

"BARELLA'YI ÇOK BEĞENİYORUM"

Bir İtalyan gazetesine verdiği röportajda Barella'yı çok beğendiğinden bahsettiğinin hatırlatılması üzerine Fatih Terim, "Hiç tanımam da, alma ihtimalimiz de yok. Çok beğeniyorum. Orta saha oyuncusu olarak, yetenekleri olarak beğeniyorum. Ben bir Messi hayranıyım. Yıllardır bana sorarlar, hep söylerim. Sahanın içinde yapamayacağı bir iş yok. İtalya'da da birçok oyuncu söyleyebilirim ama ben Barella'yı söyledim. Oyunun birkaç tarafını oynayabilecek, çok koşan ve mücadele eden, iyi bir orta saha örneği olarak söylerim. İtalya Milli Takımı'nı analiz ederken, kimler öne çıkıyor sorusu geldiğinde, ben de Barella dedim. Özel bir sebebi yok" dedi.

"HER OYUNCUYA, HER DAKİKA İHTİYACIMIZ OLACAK"

"Teknik, taktik, sistem, bunlar ne kadar önemliyse, atletik performans da son yıllarda o kadar önemli" diyen Fatih Terim, "Trabzonspor maçında 117 kilometre koşmuşuz. Öyleyse bu Şampiyonlar Ligi averajında demektir. Bireysel olarak, bazı oyuncuların, bir başka oyuncuya yetişme ihtimali yoktur. Ne yaparsa yapsın, o aradaki fark çok zor kapanır. Berkan da bizim orta saha oyuncularımız içerisinde, 12 ve üstünü koşan bir oyuncu. 11 küsürden aşağı hiç görmedim. Beni sevindiren taraf, kendilerine toplantıda 10'dan aşağı kimseyi görmeyeceğim demiştim, aşağı yukarı kimse yok. Bir kişi var, ona da 12 metre var. Herkes üstüne çıkmış. Stoperlerimizde 10'un altında isimler vardı, bunu istemediğimizi söylemiştik. Sadece benim takımımdaki oyuncularla Berkan'ın farklı değil, karşıdakilerle de farklı var. Sevindirici olan o. Çünkü hiçbir bünye, bir başkası kadar değildir. Normal tempolarda çok fazla mesafe kat eder ama bir diğeri de yüksek şiddetli koşularda ondan çok daha öndedir. Biz o istatistikleri incelerken, tamamını inceleriz. Bu kadar koşmanın, bir de doğru oyunla olması genel olarak takımın zaman nasıl bir takım olduğunu tespit edebilirsiniz. Diğerlerini de yükseğe çekmeye çalışacağız. Kayseri, Marsilya, Rize deplasmanlarına çıkacağız üst üste. Her oyuncuya, her dakika ihtiyacımız olacak. Allah'a şükür, sezon başından beri bir tane yumuşak doku sakatlığımız var. İnşallah başka da bir sakatlık görmeyiz" ifadelerini kullanarak sözlerini noktaladı.

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Beşiktaş'ta ortalık fena karıştı! Sergen Yalçın gidiyor...
Beşiktaş'ta ortalık fena karıştı! Sergen Yalçın gidiyor...

Beşiktaş'ta ortalık fena karıştı! Sergen Yalçın gidiyor...

Beyaz TV yorumcusu Sinan Engin, Beşiktaş'ın 4-0 yenildiği Giresunspor maçı sonrası teknik direktör Sergen Yalçın hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Sinan Engin, Beşiktaş'ta Sergen Yalçın döneminin bittiğini söyledi.

'Bu Beşiktaş'tan hiçbir şey olmaz'
'Bu Beşiktaş'tan hiçbir şey olmaz'

'Bu Beşiktaş'tan hiçbir şey olmaz'

Sabah gazetesi yazarı Erman Toroğlu, Beşiktaş'ın Giresunspor'a 4-0 mağlup olduğu maçı değerlendirdi.

Beşiktaş'ta Sergen Yalçın yerine iki aday
Beşiktaş'ta Sergen Yalçın yerine iki aday

Beşiktaş'ta Sergen Yalçın yerine iki aday

Sergen Yalçın ile yolların ayrılması halinde Beşiktaş'ın önünde Şenol Güneş ve Mehmet Özdilek isimleri bulunuyor. Beşiktaş'ta her şey Ahmet Nur Çebi ile Sergen Yalçın'ın görüşmesi sonrası belli olacak.

Galatasaray'a büyük piyango! 3 yıldız devre arası yolcu
Galatasaray'a büyük piyango! 3 yıldız devre arası yolcu

Galatasaray'a büyük piyango! 3 yıldız devre arası yolcu

Galatasaray'ın genç yetenekleri Kerem Aktürkoğlu, Berkan Kutlu ve Marcao yuvadan uçmaya hazırlanıyor. Teknik direktör Fatih Terim'in parlattığı Galatasaraylı yıldızlar için Avrupa ekipleri sıraya girmiş durumda.

Volkan Demirel: 'Bu kadarı da olmaz'
Volkan Demirel: 'Bu kadarı da olmaz'

Volkan Demirel: 'Bu kadarı da olmaz'

Yayıncı kuruluş yorumcusu Volkan Demirel, Beşiktaş'ın Giresunspor'a 4-0 yenildiği maç sonrası değerlendirmelerde bulundu.

Mert Günok'un son durumu belli oldu
Mert Günok'un son durumu belli oldu

Mert Günok'un son durumu belli oldu

Beşiktaş Kulübü, dün oynanan GZT Giresunspor maçında sakatlanarak oyunu sedyeyle terk eden Mert Günok'un sağlık durumu ile ilgili açıklama yaptı.

Miralem Pjanic soruşturmada
Miralem Pjanic soruşturmada

Miralem Pjanic soruşturmada

İtalyan güvenlik güçleri, Juventus'un Torino ve Milano'daki ofislerinde arama yaptı.

Giresunspor'un golünde fair-play tartışması
Giresunspor'un golünde fair-play tartışması

Giresunspor'un golünde fair-play tartışması

Beşiktaş, GZT Giresunspor'a 4-0 mağlup oldu, konuk ekibin attığı 4. gol tartışmalara neden oldu.

Batshuayi'den taraftarlara alkışlı protesto
Batshuayi'den taraftarlara alkışlı protesto

Batshuayi'den taraftarlara alkışlı protesto

Beşiktaş'ın GZT Giresunspor'a 4-0 kaybettiği maçta eleştirilerin merkezinde yer alan siyah-beyazlı futbolcu Michy Batshuayi, taraftarlara tepki gösterdi

Bizi hesaba katmadılar
Bizi hesaba katmadılar

Bizi hesaba katmadılar

Avrupa basını, play-off eşleşmelerinin ardından İtalya ve Portekiz'a vurgu yaptı ve “Katar'da düzenlenecek 2022 Dünya Kupası'nda Portekiz ve İtalya'dan biri olmayacak” denildi.

Fenerbahçe'den transferde Kim Min-Jae kararı
Fenerbahçe'den transferde Kim Min-Jae kararı

Fenerbahçe'den transferde Kim Min-Jae kararı

Fenerbahçe'de devre arası transfer dönemi hareketli geçecek.

Aslan lige döndü! İşte muhtemel 11'ler...
Aslan lige döndü! İşte muhtemel 11'ler...

Aslan lige döndü! İşte muhtemel 11'ler...

Spor Toto Süper Lig'in 13. haftasında Galatasaray, Öznur Kablo Yeni Malatyaspor'a konuk oluyor.

NBA'de Phoenix Suns uçuşa geçti
NBA'de Phoenix Suns uçuşa geçti

NBA'de Phoenix Suns uçuşa geçti

Amerikan Basketbol Ligi'nde (NBA) Brooklyn Nets'i 113-107 yenen Phoenix Suns, galibiyet serisini 16 maça taşıdı.

Liderde hedef aynı! Muhtemel 11'ler...
Liderde hedef aynı! Muhtemel 11'ler...

Liderde hedef aynı! Muhtemel 11'ler...

Spor Toto Süper Lig'in 13. haftasında lider Trabzonspor, VavaCars Fatih Karagümrük'e konuk oluyor.

Barcelona Xavi ile 2'de 2 yaptı
Barcelona Xavi ile 2'de 2 yaptı

Barcelona Xavi ile 2'de 2 yaptı

İspanya Birinci Futbol Ligi'nde (LaLiga) oynanan maçta Barcelona, deplasmanda Villarreal'i 3-1 mağlup etti.

Ve Sergen Yalçın resmen açıkladı! İstifa...
Ve Sergen Yalçın resmen açıkladı! İstifa...

Ve Sergen Yalçın resmen açıkladı! İstifa...

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, 4-0 kaybettikleri GZT Giresunspor maçı sonrası karşılaşmanın hakemi Hüseyin Göçek'e büyük tepki gösterdi ve " Bu tip hakemler, Türk futbolunda olmamalı. Statlarda büyük kaoslar olur." dedi.

Ahmet Nur Çebi'den Sergen Yalçın'a yanıt
Ahmet Nur Çebi'den Sergen Yalçın'a yanıt

Ahmet Nur Çebi'den Sergen Yalçın'a yanıt

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, 4-0 kaybedilen GZT Giresunspor maçı sorası açıklamalarda bulunuyor.

Dolmabahçe'de büyük şok! Beşiktaşlı taraftarlar isyan etti...
Dolmabahçe'de büyük şok! Beşiktaşlı taraftarlar isyan etti...

Dolmabahçe'de büyük şok! Beşiktaşlı taraftarlar isyan etti...

Beşiktaş'ın GZT Giresunspor'a sahasında 4-0 mağlup olduğu karşılaşmada Beşiktaşlı taraftarlar, maç sırasında ve maç sonunda takıma tepki gösterdi.

Tarihi hezimet! Beşiktaş evinde ağır yaralı
Tarihi hezimet! Beşiktaş evinde ağır yaralı

Tarihi hezimet! Beşiktaş evinde ağır yaralı

Spor Toto Süper Lig'de tarihi maç! Beşiktaş evinde GZT Giresunspor'a 4-0 yenilerek büyük bir şok yaşadı. Konuk ekibin gollerini; Diabate, Balde, Serginho ve Champness kaydetti. Beşiktaş'ta Necip Uysal takımını ilk yarıda 10 kişi bıraktı. Bu sonuçla siyah-beyazlılar ligde üst üste 4. maçından da mağlubiyetle ayrılırken 20 puanda kaldı. Konuk ekip ise puanını 16'ya yükseltti.

Mert Günok sezonu kapattı!
Mert Günok sezonu kapattı!

Mert Günok sezonu kapattı!

Beşiktaşlı kaleci Mert Günok, stattan ambulansla ayrıldı.