• 6 Mayıs 2022 Cuma 00:22
  • |
  • Son Güncelleme:

Fatih Terim bombası! Tam 33 yıl sonra geri mi dönüyor?

Fatih Terim için Ankaragücü iddiası gündeme bomba gibi düştü! Teknik direktörlük kariyerine Ankaragücü'nde başlayan Fatih Terim'in 33 yıl sonra tekrar Sarı-Lacivertlilerin başına geçeceği haberleri üzerine kulüpten açıklama geldi.

Radyospor
Fatih+Terim+bombas%C4%B1%21;+Tam+33+y%C4%B1l+sonra+geri+mi+d%C3%B6n%C3%BCyor?

Galatasaray'dan olaylı bir şekilde ayrılan Fatih Terim için flaş bir iddia ortaya atıldı. Teknik direktörlük kariyerine 1987-88'de Ankaragücü'nde başlayan ve 1988-89 sezonu sonunda Sarı-Lacivertlilerden ayrılan Fatih Terim'in 33 yıl aranın ardından tekrar başkent ekibinin başına geçeceği haberleri gündeme bomba gibi düştü.

ANKARAGÜCÜ'NDEN FATİH TERİM AÇIKLAMASI GELDİ

Fatih Terim-Ankaragücü iddiaları sonrası Sarı-Lacivertli kulüpten konuyla ilgili açıklama geldi. Ankaragücü Başkanı Faruk Koca, Fatih Terim'le görüştüklerine dair çıkan haberleri yalanladı. Koca, "Mustafa Dalcı hocamızın sözleşmesi devam ediyor. Hocamızla birlikteyiz. Fatih Terim iddiaları gerçeği yansıtmıyor. Fatih Hoca'yla ya da bir başka hocayla görüşmem olmadı. Hiçbir teknik direktör ile görüşmedim" ifadelerini kullandı.

FATİH TERİM'DEN ANKARAGÜCÜ TARAFTARINA MESAJ

Öte yandan Fatih Terim, kendisini takımın başında görmek isteyen Ankaragücü taraftarlarına mesaj gönderdi. Fatih Terim mesajında "Ankaragücü benim ilk kulübüm. Teknik hayatımdaki yeri çok başka. Buradan sevgiyle hem Ankaragücü'nü hem de Gecekondu taraftar grubunu selamlıyorum" dedi.