• 1 Ağustos 2020 Cumartesi 19:55
  • |
  • Son Güncelleme:

Falcao'da ilk ayrılık sinyali! Forma tanıtımında yer verilmedi...

Twitter ve Instagram'da Galatasaray'dan toplam 12 milyon fazla takipçisi olmasına karşın yeni sezon formalarının tanıtım filminde yer verilmeyen Kolombiyalı futbolcu, teklif gelmesi durumunda gönderilecek.

Hürriyet
Falcao%E2%80%99da+ilk+ayr%C4%B1l%C4%B1k+sinyali%21;+Forma+tan%C4%B1t%C4%B1m%C4%B1nda+yer+verilmedi...+

Falcao'nun Galatasaray'daki geleceği artık soru işareti... Bu sezon sadece 22 maçta forma giyen ve bir o kadarını sakatlıklar nedeniyle kaçıran Kolombiyalı futbolcunun ayrılığı yolunda ilk sinyal forma tanıtımında geldi. Sarı kırmızılı kulüp, geçtiğimiz günlerde hazırladığı yeni sezon formalarının tanıtım klibinde Falcao'ya yer vermedi. Kolombiyalı futbolcu, Instagram ve Twitter'da Galatasaray Kulübü'nden milyonlarca fazla takipçisi olmasına rağmen yönetim tarafından tercih edilmedi.

Kaan Ayhan böyle direkten döndü

EN FAZLA 5 MİLYON EURO

Sarı kırmızılı yöneticiler bununla da kalmayıp; Falcao'dan yılda 2 milyon Euro'yu bulan bonuslarından vazgeçmesini istedi.

Kovid-19 pandemisinin yol açtığı maddi zarar ve takımın gelecek sezon UEFA Şampiyonlar Ligi'ne katılamayacak olması nedeniyle bu teklifi yapmak zorunda kalan Galatasaray, kalması durumunda futbolcuya en fazla 5 milyon Euro ödeyecek.

Fatih Terim yine bildiğini okuyacak

INTER MIAMI'DEN TEKLİF VAR

Taliplisi çıkması durumunda elden çıkarılması planlanan Falcao'ya şu ana dek sadece MLS takımı Inter Miami'den teklif geldi. Falcao ise eşinin hamile olması ve pandeminin sebep olduğu seyahat riski nedeniyle eylül ayındaki doğuma kadar İstanbul'da kalmak ve kararını o süreçte vermek istiyor...

Diğer taraftan Inter Miami yönetimi, taraftarların da etkisiyle Falcao'yu bir an önce kadrosuna katmak istiyor.

Alanyaspor'un futbolcuları kapış kapış gidiyor