• 5 Ocak 2022 Çarşamba 11:11
  • |
  • Son Güncelleme:

Emre Belözoğlu'nun yıldızı, Göztepe'ye transfer oluyor

Emre Belözoğlu'nun çalıştırdığı Başakşehir'de forma giyen Danijel Aleksic, Göztepe'ye transfer oluyor. İzmir ekibi, Emre Belözoğlu'nun genelde yedek soyundurduğu Danijel Aleksic transferini büyük ölçüde tamamladı.

Emre+Bel%C3%B6zo%C4%9Flu%E2%80%99nun+y%C4%B1ld%C4%B1z%C4%B1,+G%C3%B6ztepe%E2%80%99ye+transfer+oluyor

Ara transfer dönemi çalışmalarına başlayan Göztepe, Emre Belözoğlu'nun başında olduğu Başakşehir'den Danijel Aleksic'i transfer ediyor. Sırp futbolcuda son aşamaya gelen Göztepe'nin transferi bu hafta sonuna kadar resmiyete kavuşturacağı kaydedildi.

Teknik direktör Nestor El Maestro'nun da vatandaşı Aleksic'e onay verdiği belirtildi. Kariyerine ülkesi Sırbistan'ın Vojvodina takımında başlayan 30 yaşındaki orta saha oyuncusu, Türkiye'de önce Öznur Kablo Yeni Malatyaspor forması giydi. Başakşehir'e 2019-2020 sezonun başında transfer olan Aleksic'in adı o sezon için de Göztepe ile anılmıştı. Ancak oyuncu tercihini Başakşehir'den yana kullandı. Göztepe'nin sol bek Francois Moubandje'yle de her konuda anlaşma sağladığı, oyuncunun bu hafta içinde İzmir'e gelerek resmi sözleşme imzalayacağı açıklandı.