• 17 Mayıs 2022 Salı 11:29
  • |
  • Son Güncelleme:

Dursun Özbek başkan, Fatih Terim teknik direktör

Galatasaray'ın eski başkanı Dursun Özbek, 11 Haziran'da yapılması planlanan olağanüstü seçimli genel kurul için harekete geçti. Adaylığa hazırlanan Dursun Özbek'in seçildiği takdirde teknik direktörlük koltuğunu Fatih Terim'e emanet edeceği öne sürüldü.

Sabah
Dursun+%C3%96zbek+ba%C5%9Fkan,+Fatih+Terim+teknik+direkt%C3%B6r

Metin Öztürk ve Eşref Hamamcıoğlu'nun ardından Galatasaray'da başkanlığa bir aday daha çıktı: Dursun Özbek. İddiaya göre eski başkanlardan Özbek, yeniden Galatasaray başkanlığı için harekete geçti. Başkan Burak Elmas ile adaylar Metin Öztürk ve Eşref Hamamcıoğlu'yla bir araya gelen Dursun Özbek'in güçlü bir liste oluşturmak için kolları sıvadığı ifade edildi. Tek liste olması halinde Özbek'in adaylığını açıklayacağı belirtiliyor.

Herkes Vedat Muriqi'yi beklerken Fenerbahçe'nin yeni forveti açıklandı

DURSUN ÖZBEK, FATİH TERİM'İ GETİRECEK

Dursun Özbek başkan adaylığı için kolları sıvarken Fatih Terim'in de yeniden takımın başına geçme ihtimali doğdu. Adayları birleştirmek ve güçlü bir yönetim kurulu oluşturmak isteyen Özbek'in takımı ayağa kaldırması için teknik direktörlük koltuğunu Terim'e vereceği ifade ediliyor. Özbek, 22 Aralık 2017 yılında Terim'le 1.5 yıllık sözleşme imzalamış ve tecrübeli hoca, "Nerede kalmıştık" diyerek göreve başlamıştı.

Transfer savaşı çıktı! Nuri Şahin, İlhan Palut, Volkan Demirel ve Emre Belözoğlu

YÖNETİM KURULU ŞEKİLLENİYOR

Aktif olarak seçim çalışmalarına başlayan Dursun Özbek'in yönetim kurulu da şekillenmeye başladı. Özbek'in Nef Stadı'na ismini veren ve basketbol şubesini ayağa kaldıran Erden Timur'u saflarına kattığı belirtiliyor. Ayrıca Elmas yönetiminden istifa eden Rezan Epözdemir ile GSYİAD Başkanı İbrahim Hatipoğlu da listesinde yer almayı kabul etti. Ayrıca Cemal Özgörkey, Ahmet Yüce Ocaklı, Ali Yüce ve Tarık Taşar da yönetimde yer alacak.

Fenerbahçe, Jorge Jesus'tan; Jorge Jesus başka bir kulüpten haber bekliyor