• 11 Mayıs 2022 Çarşamba 00:17
  • |
  • Son Güncelleme:

Dursun Özbek açıklamalarda bulundu

Galatasaray başkanlığı için yeniden aday olupolmayacağı sorulan Dursun Özbek, “Şebinkarahisar'ın suyu, ekmeği çok lezzetli” karşılığını verdi.

AKŞAM
Dursun+%C3%96zbek+a%C3%A7%C4%B1klamalarda+bulundu

Giresun'un Şebinkarahisar ilçesinde yaptıracağı Anadolu Lisesi'nin temel atma törenine katılmak üzere ilçeye gelen Galatasaray eski Başkanı Dursun Özbek, 1905 Şebinkarahisar Galatasaray Taraftarlar Derneği'nce 'hoş geldiniz' pankartı ile karşılandı. Okul yapımının ardından ilçede talep üzerine başka yatırımlar yapabileceğini açıklayan Dursun Özbek, "Bizler bu tür kazanımlarla örnek olmalıyız. Bir tane ben, bir tane bir başka iş insanı" dedi.

ŞAMPİYONLUĞU KUTLUYORUM

Özbek, "Bu tür yatırımları görenler, örnek alarak bir yerlere bir şeyler yapacaklardır. Böylece ilçemize ve bölgemize katkı sağlamış oluruz" diye konuştu. "Galatasaray başkanlığına yeniden adaylığı düşünüyor musunuz?' yönündeki soruya Özbek, gülümseyerek, "Şebinkarahisar'ın suyu, ekmeği çok lezzetli. Biraz önce yemek yedik. Çok güzel yemek hazırlanmıştı. Şebinkarahisar'ın şampiyonluğunu kutluyorum" yanıtını verdi. Özbek, yeniden adaylığı düşünmüyor.