• 18 Ocak 2022 Salı 09:34
  • |
  • Son Güncelleme:

Galatasaray'da ilk ayrılık Luyindama ile gerçekleşiyor! İşte yeni takımı...

Galatasaray'da Domenec Torrent'in göreve getirilmesinin ardından ilk ayrılık Christian Luyindama ile yaşanıyor. Domenec Torrent'in 4-2 mağlup oldukları Hatayspor maçının kadrosuna almadığı Christian Luyindama'nın bu hafta Royal Antwerp ile sözleşme imzalaması bekleniyor.

Galatasaray%E2%80%99da+ilk+ayr%C4%B1l%C4%B1k+Luyindama+ile+ger%C3%A7ekle%C5%9Fiyor%21;+%C4%B0%C5%9Fte+yeni+tak%C4%B1m%C4%B1...

Domenec Torrent sonrası Galatasaray'da ilk ayrılık Christian Luyindama ile gerçekleşiyor. Domenec Torrent tarafından Hatayspor maçının kadrosuna alınmayan Christian Luyindama'nın bu hafta Royal Antwerp'e imza atması bekleniyor. Tecrübeli stoper, aracı ve diğer eşyalarının taşınması için İstanbul'da gümrük müdürlüğüne giderek gerekli prosedürleri tamamladı.

LUYINDAMA PROSEDÜRLERİ TAMAMLADI, ROYAL ANTWERP İÇİN YOLA ÇIKIYOR

Galatasaray'ın yakın zaman önce sözleşme yenilediği ancak kadroda düşünülmeyen Christian Luyindama, aracı ve diğer eşyalarının taşınması için İstanbul'da gümrük müdürlüğüne giderek gerekli prosedürleri tamamladı. İstanbul'dan taşınmak için hazırlıklara başlayan Christian Luyindama'nın satın alma opsiyonuyla kiralanması bekleniyor.

Fenerbahçe'nin eski yıldızı Galatasaray'a transfer oldu! Resmi açıklama geldi

LUYINDAMA'NIN GALATASARAY İSTATİSTİKLERİ

Galatasaray formasıyla tüm kulvarlarda 79 maça çıkan Christian Luyindama 5 gol, 2 asistlik performans sergiledi.

Kerem Aktürkoğlu'nu isteyen takım sayısı 3'e çıktı