• 15 Mart 2022 Salı 10:39
  • |
  • Son Güncelleme:

Cristiano Ronaldo sonrası şimdi de Lionel Messi! Babasının görüştüğü takım…

Cristiano Ronaldo'nun Manchester United'dan ayrılma kararı almasının ardından Lionel Messi de PSG ile vedalaşmaya hazırlanıyor. Bordeaux maçında PSG'li taraftarların yuhaladığı Lionel Messi, Fransız deviyle bağlarını kopardı. Öte yandan Arjantinli yıldızın babası Jorge Messi'nin Barcelona ile görüştüğü iddia edildi.

Fanatik
Cristiano+Ronaldo+sonras%C4%B1+%C5%9Fimdi+de+Lionel+Messi%21;+Babas%C4%B1n%C4%B1n+g%C3%B6r%C3%BC%C5%9Ft%C3%BC%C4%9F%C3%BC+tak%C4%B1m…

Cristiano Ronaldo'nun Manchester derbisi öncesi yaşananlardan dolayı United'dan ayrılma kararı almasının ardından benzer bir hamle de Lionel Messi'den geldi. PSG'nin Şampiyonlar Ligi'ne havlu atmasının ardından ligde Bordeaux maçına çıkan Fransız devinin taraftarları, Lionel Messi'yi söz konusu karşılaşmada yuhaladı.

LIONEL MESSI'NİN BABASI BARCELONA İLE GÖRÜŞTÜ İDDİASI

Lionel Messi'nin yanı sıra Neymar da Bordeaux maçında büyük tepkilere maruz kalırken tribünlerden dakikalarca küfürler yükseldi. Bu olay sonrası Lionel Messi'nin PSG'den ayrılma kararı aldığı öne sürülürken, Arjantinli yıldızın babası Jorge Messi'nin Barcelona ile temasa geçtiği iddia edildi.

BÜYÜK BİR FEDAKARLIK YAPMASI GEREKECEK

Ancak bu transferin gerçekleşmesi için Arjantinli süper starın PSG'de kazandığı senelik 30 milyon euroluk maaşından çok daha düşüğüne 'evet' demesi gerekiyor. Messi'nin Fransız deviyle 1+1 yıllık daha sözleşmesi bulunuyor.