• 12 Mayıs 2022 Perşembe 16:42
  • |
  • Son Güncelleme:

Yok artık! Alexandru Cicaldau ve Olimpiu Morutan fiyaskosu sonrası bir Rumen daha

Alexandru Cicaldau ve Olimpiu Morutan tartışmaları sürerken Galatasaray bir Rumen futbolcunun daha peşine düştü. Beklentileri karşılayamayan Alexandru Cicaldau ve Olimpiu Morutan sonrası Galatasaray şimdi de Octavian Popescu için görüşmelere başladı. 19 yaşındaki kanat oyuncusu için Beşiktaş da devrede.

Yok+art%C4%B1k%21;+Alexandru+Cicaldau+ve+Olimpiu+Morutan+fiyaskosu+sonras%C4%B1+bir+Rumen+daha

Galatasaray'ın sezon başında büyük yatırımlar yaparak kadrosuna kattığı Olimpiu Morutan ve Alexandru Cicaldau, beklentileri karşılayamamıştı. Sarı kırmızılı takım, bir Rumen oyuncuyla daha ilgileniyor: Octavian Popescu... Ancak Galatasaray'ın bu transferde bir de rakibi var. Beşiktaş da Rumen oyuncu için devrede.

ALEXANDRU CICALDAU VE OLIMPIU MORUTAN TARTIŞMALARI SÜRERKEN...

Digi Sport, Rumen futbolunun geçmiş dönemdeki yıldızlarından Adrian Mutu'nun Octavian Popescu'ya ilişkin övgülerine yer verirken Impact de genç oyuncu ile Beşiktaş, Galatasaray, Sampdoria ve Torino'nun ilgilendiklerini belirtti.

Beşiktaş ve Galatasaray adına birçok temsilcinin genç oyuncuyu izlemek, bilgi almak adına Bükreş'e gittikleri ifade edildi.

Rumen futbolunun yeni dönemdeki en önemli yıldız adaylarından biri olarak gösterilen Octavian Popescu için Gigi Becali, çok yüksek bir bonservis bedeli talep ettiğinden transferin kolay gerçekleşebileceği düşünülmüyor.

ADRİAN MUTU: ONDA BENDEN BİR ŞEYLER VAR

Digi Sport'a Octavian Popescu hakkında konuşan Adrian Mutu, "Octavian Popescu'da benden bir şeyler var. Onu gerçekten beğeniyorum" ifadelerini kullandı. Bu sezon FCSB formasıyla toplam 36 maçta forma giyen Rumen sol açık; takımına 9 gol, 4 asistlik skor katkısı sağladı.

(Fanatik)