• 27 Ocak 2022 Perşembe 18:57
  • |
  • Son Güncelleme:

Chelsea'de Thomas Tuchel'e bir tepki daha! Önce Lukau, sonra o: "Mutlu değilim..."

Chelsea'nin ABD'li kanat oyuncusu Christian Pulisic, milli takım kampında yaptığı açıklamalarda Chelsea'de sürekli farklı pozisyonlarda oynamaktan mutlu olmadığını dile getirdi.

Fanatik
Chelsea%E2%80%99de+Thomas+Tuchel%E2%80%99e+bir+tepki+daha%21;+%C3%96nce+Lukau,+sonra+o:+%E2%80%99%E2%80%99Mutlu+de%C4%9Filim...%E2%80%99%E2%80%99

Geçtiğimiz haftalarda Romelu Lukaku'ya yaptığı açıklamaya benzer bir açıklama da ABD milli takım kampındaki Christian Pulisic'ten geldi.

Fanatik'in haberine göre, 23 yaşındaki Birleşik Amerikalı kanat oyuncusu Chelsea'deki formasyon değişikliğinden yakındı.

Pulisic gazetecilere, 'Chelsea'de hayat oldukça zor, her zaman oynamak istediğim pozisyonda oynayamıyorum bundan dolayı mutlu değilim. Ancak çok yönlü olmak, sahada farklı pozisyonlarda oynayabilmek ve sahada farklı güçlerinin olması iyi bir kaliteyi de yanında getiriyor. Çok şey öğrendim ve önümüzdeki birkaç maç içinde daha rahat oynayabildiğim bir noktada olacağım. Zaman zaman mental olarak da zorlanıyorum.'' ifadelerini kullandı.

Cristiano Ronaldo gelince kesik yemişti, Sevilla'ya kiralandı

TUCHEL'E TEPKİLER BÜYÜYOR

Fanatik'in aktardığına göre Athletic'te çıkan bir haberde, kulüp içinden adı açıklanmayan bir isim, Chelsea hücum oyuncularının teknik direktörleri Thomas Tuchel'in yönetiminden rahatsız olduğunu söyledi.

Lukaku'dan sonra Pulisic'in de açıklaması sonrası Chelsea'de bu konu ile ilgili yaşanacak gelişmeler merak konusu oldu.

Hull City'in yeni teknik direktörü basına sızdırıldı! İmza atılmadan antrenmanda