• 24 Eylül 2021 Cuma 20:11
  • |
  • Son Güncelleme:

Çaykur Rizespor Başkanı Tahir Kıran: Emre Belözoğlu'nu kulüpten içeri sokmam!

İsmi Çaykur Rizespor ile anılan Emre Belözoğlu için başkan Tahir Kıran'dan sert sözleri. Kıran, iddiaları yalanlarken "Emre Belözoğlu'nu almam! Emre Belözoğlu, Rize'de gazeteci dövmüş adamdır! Ben neden Emre Belözoğlu'nu alayım? Kapıdan içeri sokmam." dedi.

%C3%87aykur+Rizespor+Ba%C5%9Fkan%C4%B1+Tahir+K%C4%B1ran:+Emre+Bel%C3%B6zo%C4%9Flu%E2%80%99nu+kul%C3%BCpten+i%C3%A7eri+sokmam%21;

Süper Lig takımlarından Çaykur Rizespor Başkanı Tahir Kıran, Rize'nin yerel kanalı Çay TV'ye çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Bülent Uygun'un ardından gazetelerde çıkan Emre Belözoğlu haberleri hakkında konuşan Tahir Kıran "Emre Belözoğlu'nu almam! Emre Belözoğlu, Rize'de gazeteci dövmüş adamdır! Ben neden Emre Belözoğlu'nu alayım? Kapıdan içeri sokmam." ifadelerini kullandı.

"BAYER LEVERKUSEN, BUNDESLIGA'NIN BEŞİKTAŞ'I"

Transferlerle ilgili eleştirilere de yanıt veren Tahir Kıran "Joel Pohjanpalo'yu aldık, eleştiriyorlar. 'Nereden aldınız bunu?' diyorlar. bu santraforu Leverkusen'den aldık. Bayer Leverkusen, Bundesliga'nın Beşiktaş'ı. Bunun önünde oynayan oyuncunun bonservis bedeli 52 milyon euro. Bize bu adamı verirken, üç senelik yeni sözleşme imzaladılar ve kiraladılar. Demek bu adamdan beklentileri var." dedi.

"NAĞMELİ, FİLMLİ, FIRILDAKLI ADAMLAR"

Transfer döneminde yaşadıkları sıkıntıları anlatan Tahir Kıran "Başakşehir'in aldığı Stefano Okaka ile iki ay uğraştık. Menajeri olan kardeşi, 2 milyon eurodan aşağı rakama konuşmayız.' dedi. Sonra da 'Biz, İstanbul'a gideceğiz.' dediler. Caner Erkin, Rize'ye gelmedi, Fatih Karagümrük'e gitti. Gökhan Gönül para bile konuşmadan geldi. Bize böyle adamlar lazım. Bize nağmeli, filmli, fırıldaklı adamlar lazım değil." şeklinde konuştu.

Tahir Kıran'dan Galatasaray sözleri: O malum takımı Rize'ye gömmemiz lazım!