• 8 Mayıs 2022 Pazar 16:05
  • |
  • Son Güncelleme:

Çağlar Söyüncü dev rakama dünya devine gidiyor! Yıllar sonra bir ilki gerçekleştirecek

Çağlar Söyüncü'nün akıbeti belli oldu. Leicester City, yaz transfer dönemi için gelir oluşturmak istediğinden sezon sonu Çağlar Söyüncü'yü satmak istiyor. Milli savunmacı için Real Madrid dev bir bonservis ile kesenin ağzını açtı. İşte detaylar...

Star Gazetesi
%C3%87a%C4%9Flar+S%C3%B6y%C3%BCnc%C3%BC+dev+rakama+d%C3%BCnya+devine+gidiyor%21;+Y%C4%B1llar+sonra+bir+ilki+ger%C3%A7ekle%C5%9Ftirecek

Leicester City, Çağlar Söyüncü kararını verdi. İngiliz ekibinde önümüzdeki yaz transfer dönemi için finansman oluşturmak adına Çağlar Söyüncü'nün satılacağı belirtildi. Milli futbolcu için en ciddi talibin de La Liga devi Real Madrid'in olduğu ve eflatun-beyazlıların bu transfer için 45 milyon euro ödemeyi gözden çıkardığı iddia edildi.

ÇAĞLAR SÖYÜNCÜ'NÜN İNGİLTERE MACERASI SON BULUYOR

Star Gazetesi'nin İngiliz basınından aktardığı haberlere göre; Leicester City teknik direktörü Brendan Rodgers, önümüzdeki yaz bir orta saha, bir sağ kanat ve bir stoperin transfer edilmesini istiyor. İngiliz devi ise yapılacak transferler için kaynak oluşturmak adına birkaç oyuncuyu satacak. Birçok Avrupa ekibinin yakın takibinde olan Çağlar Söyüncü'de bu amaçla önümüzdeki yaz satılması planlanan isimlerden.

REAL MADRİD ÇAĞLAR SÖYÜNCÜ İÇİN KESENİN AĞZINI AÇTI

La Liga devlerinden Real Madrid, Leicester City'de forma giyen Çağlar Söyüncü için kesenin ağzını açtı. İspanyol ekibi milli savunmacıyı kadrosuna katmak için 45 milyon euroyu gözden çıkardı.

ÇAĞLAR SÖYÜNCÜ'NÜN KARNESİ

Çağlar Söyüncü bu sezon Leicester City formasıyla 41 resmî maçın 40'ında ilk 11'de yer aldı. 25 yaşındaki milli savunmacı bu karşılaşmalarda da 1 golle takımına katkı sağladı.