• 22 Şubat 2021 Pazartesi 09:14
  • |
  • Son Güncelleme:

Büyük bomba! Fenerbahçe ve Okan Buruk... Resmi açıklama geldi

Fenerbahçe'nin Kadıköy'de Göztepe'ye 1-0 mağlup olup şampiyonluk yolunda büyük bir yara aldığı maç sonrası teknik direktör Erol Bulut'un koltuğu sallanmaya başladı. Sarı-Lacivertlilerin adı, Başakşehir'den ayrılan Okan Buruk ile anılmaya başlarken Fenerbahçe'den konuyla ilgili yalanlama geldi. Yorumcu Emre Bol, bir yöneticiye Okan Buruk'u sorduğunu ve konunun yalanlandığını belirtti.

B%C3%BCy%C3%BCk+bomba%21;+Fenerbah%C3%A7e+ve+Okan+Buruk...+Resmi+a%C3%A7%C4%B1klama+geldi

Fenerbahçe'de Göztepe mağlubiyeti sonrası teknik direktör Erol Bulut'un gönderileceği haberleri gündem oldu.

Fenerbahçe'nin Süper Lig'in 26. haftasında evinde Göztepe'ye 1-0 mağlup olduğu mücadelenin ardından eleştiri okları Bulut'a dönerken, sosyal medyada Okan Buruk'un ismi sarı-lacivertli kulüple anılmaya başlandı.

EROL BULUT'LA DEVAM

TV100 ekranlarında Emre Bol, Fenerbahçe'ye iddiaları sordu ve Erol Bulut ile yola devam edileceği yönünde yanıt alındığını kaydetti.

OKAN BURUK YALANLAMASI: ÖYLE BİR ŞEY YOK

Emre Bol, "Fenerbahçeli bir yönetici ile konuştum. 'Hayır öyle bir şey yok. İlk kez senden duyuyorum. Erol Bulut ile yolumuza devam ediyoruz' dedi." şeklinde bilgi verdi.


Haberin Özeti

Fenerbahçe'nin Kadıköy'de Göztepe'ye 1-0 mağlup olup şampiyonluk yolunda büyük bir yara aldığı maç sonrası Teknik Direktör Erol Bulut'un koltuğu sallanmaya başladı.

DETAY
• Sarı-Lacivertlilerin adı, Başakşehir'den ayrılan Okan Buruk ile anılmaya başladı.
• Yorumcu Emre Bol, Fenerbahçeli bir yöneticiye Okan Buruk'u sorduğunu ve konunun yalanlandığını belirtti.