• 9 Mayıs 2022 Pazartesi 23:04
  • |
  • Son Güncelleme:

Burak Yılmaz yeniden Süper Lig'e dönüyor! Havalimanına akın edecekler

Burak Yılmaz yeniden Süper Lig'e dönüyor. Sezon sonu Fransız ekibi Lille'den ayrılacak olan tecrübeli golcünün yeni durağı Adana olabilir. Adana Demirspor'un transfer için temasa geçtiği Burak Yılmaz MLS fikrinden vazgeçmek üzere. İşte detaylar...

aksam.com.tr
Burak+Y%C4%B1lmaz+yeniden+S%C3%BCper+Lig%E2%80%99e+d%C3%B6n%C3%BCyor%21;+Havaliman%C4%B1na+ak%C4%B1n+edecekler

Burak Yılmaz Adana Demirspor ile Türkiye'ye geri dönüyor. Bu sezon Fransız ekibi Lille ile iyi bir sezon geçirmeyen ve sezon sonu takımdan ayrılacak olan 37 yaşındaki golcü ile Mavi Şimşekler temasa geçti. Amerika Ligi MLS'ten de talipleri olan tecrübeli golcü Adana Demir'in teklifi sonrası fikrini değiştirdi.

BURAK YILMAZ ADIM ADIM SÜPER LİG'E

Adana Demirspor, Temmuz ayında 37 yaşına girecek olan Burak Yılmaz ile sözleşme süresi konusunda anlaşma sağlanması halinde transferin gerçekleşmesine kesin gözüyle bakılıyor. Futbola devam etmek isteyen ve 2 yıldır yurt dışında bulunan Burak Yılmaz, Türkiye'ye dönmeyi sıcak karşılıyor.

ADANA DEMİRSPOR YÖNETİMİ İLE ARASI İYİ

Burak Yılmaz geçtiğimiz sezon Adana Demirspor'un Süper Lig'e çıkışını kutlayan bir video yayınlamış ve Mavi Şimşekler'i tebrik etmişti. Adana Demirspor yöneticileri ile arasının iyi olduğu belirtilen tecrübeli golcünün, Adana temsilcisine transferinin gerçekleşebileceği ifade ediliyor.