• 4 Nisan 2022 Pazartesi 00:44
  • |
  • Son Güncelleme:

Burak Elmas'tan gece yarısı açıklaması: "Deli saçma bir iddia!"

Burak Elmas, Galatasaray'daki seçim süreci öncesi açıklamalarda bulundu. Sarı-kırmızılılarda Başkan Burak Elmas'ın ibrasızlık kararı için mahkemeye gideceği iddia edilmişti. Bunun üzerine açıklama yapan Elmas, "Deli saçma bir iddia" dedi.

Burak+Elmas%E2%80%99tan+gece+yar%C4%B1s%C4%B1+a%C3%A7%C4%B1klamas%C4%B1:+%E2%80%99%E2%80%99Deli+sa%C3%A7ma+bir+iddia%21;%E2%80%99%E2%80%99

Galatasaray'da başkan Burak Elmas ve yönetimi genel kurulda ibrasızlık çıkınca seçim kararı almıştı. 30 Nisan'daki seçim öncesi bir iddia ortaya atıldı.

BURAK ELMAS İDDİALARI KESİN BİR DİLLE YALANLADI

İddiaya göre Burak Elmas, idari ibrasızlığa tedbir koydurmak için vekalet verdi. Seçimin de ileri bir tarihe ertelenme ihtimalinin ortaya çıktığı ileri sürüldü. Ancak Burak Elmas bu iddiaları kesin dille yalanladı.

ARTIK İYİCE OLAYI ÇİRKİNLEŞTİRİYORLAR

İddialar üzerine konuşan Burak Elmas, 'Deli saçması bir şey bu. Böyle bir şey olabilir mi? Galatasaray üyelerinin iradesine müdahale edebilecek her hangi bir güç var mı? Böyle bir şey olmadı. Böyle bir görüşme de olmadı. Tamamen saçma. Artık iyice olayı çirkinleştiriyorlar. Yazık. Artık buraya kadar geldiyse Galatasaray'a çok yazık... Zaten bıraktık, seçimi ilan ettik. Daha ne istiyorlar? Ayrıca doğrudur, dernekler masasından bir yazı geldi." ifadelerini kullandı.