• 10 Ocak 2022 Pazartesi 09:38
  • |
  • Son Güncelleme:

Burak Elmas'tan flaş karar! Fatih Terim...

Süper Lig'deki kötü gidişatını durduramayan Galatasaray'da başkan Burak Elmas, Florya'da daha fazla mesai harcama kararı aldı. Fatih Terim'le yolları ayırma düşüncesi bulunmayan Burak Elmas, haftanın belirli günlerinde Florya'ya giderek koordinasyon sorununu ortadan kaldırıp aradaki kopukluğu giderecek. Fatih Terim ise kendisiyle kulis yapan bazı yöneticilerden rahatsız. İşte detaylar…

Burak+Elmas%E2%80%99tan+fla%C5%9F+karar%21;+Fatih+Terim...

Galatasaray'da başkan Burak Elmas'tan flaş karar! Süper Lig'deki kötü tabloyu bir türlü düzeltemeyen Sarı-Kırmızılılarda başkan Burak Elmas, Florya'ya daha fazla müdahale etme kararı aldı. Belirli günlerde Florya'ya gitme kararı alan Elmas, koordinasyon sorununu ortadan kaldırarak aradaki kopukluğu giderecek.

BURAK ELMAS'IN FATİH TERİM'LE YOLLARI AYIRMA DÜŞÜNCESİ YOK

Yönetim kurulundaki arkadaşlarının fikirlerini tek tek dinleyen ancak son sözü yine kendisi söyleyen Başkan Elmas'ın, şu aşamada sezon sonuna kadar kesinlikle Fatih Terim'le yolları ayırma gibi bir niyetinin bulunmadığı öğrenildi. Takıma daha yakın olma kararı alan Elmas, böylece haftanın belirli günlerinde ya kendi Florya'ya gidecek ya da mesai arkadaşları burada bulunacak.

FLORYA'DA SOĞUK RÜZGARLAR ESİYOR

Giresun maçı sonrası yardımcı antrenör konusundaki girişimlerden habersiz olduğunu söyleyen teknik direktör Fatih Terim aslında bu konuda büyük rahatsızlık yaşıyor. Tecrübeli teknik adamın, yönetici Işıtan Gün'ün, Başkan Elmas'ın talimatıyla Guardiola'nın yardımcısıyla görüştüklerini açıklamasını bir türlü kabul edemiyor. Kulüp resmi sitesinden Gün'e destek verilip Fatih Terim'le ilgili geçtiğimiz haftalarda herhangi bir paylaşımda bulunulmamasının da Florya'da soğuk rüzgarlar estirdiği öğrenildi.

Terim'in, Işıtan Gün ve yine kendisiyle ilgili kulis yapan bazı yöneticilerden rahatsız olduğu belirtildi.

(Skorer)