• 29 Aralık 2021 Çarşamba 14:51
  • |
  • Son Güncelleme:

Burak Elmas - Fatih Terim görüşmesi öncesi Galatasaray'ı karıştıracak gerçek ortaya çıktı

Galatasaray'da herkesi şok eden bir gelişme yaşandı. Başkan Burak Elmas'ın odasında dinleme cihazı olduğu ortaya çıktı. Burak Elmas bu durumla ilgili araştırma başlatırken, akıllara Fatih Terim'in geçen sezonki serzenişi geldi.

Burak+Elmas+-+Fatih+Terim+g%C3%B6r%C3%BC%C5%9Fmesi+%C3%B6ncesi+Galatasaray%E2%80%99%C4%B1+kar%C4%B1%C5%9Ft%C4%B1racak+ger%C3%A7ek+ortaya+%C3%A7%C4%B1kt%C4%B1

Galatasaray'da uzun zamandır gündemi işgal eden 'köstebek' iddialarında önemli gelişmeler yaşandı.

Geçen sezon Fatih Terim, özel konuşmaların daha evine gitmeden sızdırılmasından şikayet etmiş ve 'köstebek' imasında bulunmuştu.

Terim'den sonra Başkan Burak Elmas da aynı dertten yakınıp, "Nasıl oluyor da konuştuğumuz her şeyi dışarıdan duyuyoruz" diye serzenişte bulunmuştu.

Hürriyet'in haberine göre; Başkan Elmas, konunun peşini bırakmadı ve özel bir ekiple odasında arama yaptırınca, herkesi şok eden olay yaşandı. Odasında "böcek" tabir edilen iki adet ortam dinleme cihazı bulunan Elmas'ın hemen gerekli tedbirleri aldığı konuşuluyor.

Böceklerin kimin tarafından yerleştirildiği ya da ne zamandan beri konuşulanların dinlendiği henüz bilinmiyor. Ancak bu konunun yargıya intikal etmesi an meselesi...