• 13 Ağustos 2021 Cuma 23:14
  • |
  • Son Güncelleme:

Bülent Uygun, Caner Erkin'i doğruladı: Görüşmeler başladı diye biliyorum

Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Bülent Uygun, Süper Lig'in ilk haftasında deplasmanda Beşiktaş'a 3-0 yenildikleri maçın ardından konuştu. Transfere de değinen Uygun, Caner Erkin sorusuna da cevap verdi.

B%C3%BClent+Uygun,+Caner+Erkin%E2%80%99i+do%C4%9Frulad%C4%B1:+G%C3%B6r%C3%BC%C5%9Fmeler+ba%C5%9Flad%C4%B1+diye+biliyorum

Eksiklere rağmen iyi oynadıklarını kaydeden teknik adam, "Karşınızda Beşiktaş var, deplasmanda oynuyorsunuz, hazırlar. Oyundan çıkanlar, girenler, birbirinden değerli oyuncular oyuna giriyor. Pozisyon üretmeye, pozisyona girmeye çalıştık. Bu kadar eksiğe rağmen ki Remy sakatlandı, oyundan çıkaramadık. Futbol anlamında oynamaya çalıştık, oyun mantalitesini göstermeye çalıştık. Yediğimiz 3 golün 3'ü de bireysel hata. Bizim takımımızda yeni transferlerin 3 ay idman yapmayıp 10 günlük idmanla gösterdiği performanstan memnunum. Transferler için de yönetim çalışıyor, bu takım çok daha güzel yerlere gelecek. Bu kadar hazır bir takıma karşı, taraftarların önünde iyi oynadık." dedi.

Daha iyi olacaklarını da kaydeden Uygun, "Milli maç arasından sonra çok daha iyi bir pozisyon alacağımızı düşünüyorum. Ondan önce de taraftarımıza 3 puanı getirecek mücadeleyi izleteceğiz." ifadelerini kullandı.

CANER ERKİN SÖZLERİ

Öte yandan Caner Erkin sorusuna da cevap veren Bülent Uygun, "Caner Erkin'i takımda görmek isteriz. Görüşmeler başladı diye biliyorum. Yurt dışından teklifler var, onlarla görüşüyor" ifadelerini kullandı.