• 24 Nisan 2022 Pazar 12:49
  • |
  • Son Güncelleme:

Bitti bu iş! Okan Buruk'la anlaşma sağlandı: İmza tarihi…

Okan Buruk, Galatasaray hayaline bir adım daha yaklaştı. Galatasaray Başkan Adayı Metin Öztürk, Okan Buruk ile prensip anlaşmasına vardı. Başarılı teknik adam, Metin Öztürk'ün başkan seçilmesi halinde Sarı-Kırmızılılarda göreve başlayacak.

Bitti+bu+i%C5%9F%21;+Okan+Buruk%E2%80%99la+anla%C5%9Fma+sa%C4%9Fland%C4%B1:+%C4%B0mza+tarihi…

Galatasaray için aldığı tüm teklifleri reddeden Okan Buruk, Sarı-Kırmızılılara günbegün yaklaşıyor. Metin Öztürk, Okan Buruk'la prensip anlaşmasına vardı. Başarılı teknik adam görev için seçim sonuçlarını bekliyor.

LEVENT NAZİFOĞLU, OKAN BURUK'LA ANLAŞTI

Eşref Hamamcıoğlu ibreyi tamamen Daniel Farke'ye çevirirken, Metin Öztürk de Okan Buruk'la el sıkıştı. Öztürk'ün futbolun başına getireceği Levent Nazifoğlu, Galatasaray'a gelmeye dünden razı olan Okan Buruk'la prensip anlaşmasına vardı.

TRANSFER LİSTELERİ HAZIR

Başkan seçilecek aday, transfer çalışmalarını ise futbol şubesinin başına geçecek isimle beraber yürütecek. Ya Levent Nazifoğlu ya da Cenk Ergün, listelerinde yer aldıkları başkan mazbatayı alır almaz, gelecek sezonun takviyeleri için kolları sıvayacak. Şimdiden menajerlerle görüşmelerin başladığı ve geniş çaplı transfer listelerinin hazırlandığı belirtiliyor.