• 14 Aralık 2021 Salı 08:00
  • |
  • Son Güncelleme:

Beşiktaş'ta masada 4 teknik direktör adayı! Şenol Güneş detayı...

Beşiktaş'ta Sergen Yalçın'ın ardından teknik direktör adayları belirlendi. 4 isim üzerinde duruluyor. Bu isimler; Pinheiro, Lamouchi, Şenol Güneş ve Okan Buruk… 4 teknik adamdan biri BJK'nın yeni hocası olacak.

AKŞAM
Be%C5%9Fikta%C5%9F%E2%80%99ta+masada+4+teknik+direkt%C3%B6r+aday%C4%B1%21;+%C5%9Eenol+G%C3%BCne%C5%9F+detay%C4%B1...

Beşiktaş'ta Sergen Yalçın'ın istifasının ardından teknik direktör arayışları devam ediyor... Siyah-Beyazlı Yönetim, dün Vodafone Park'ta yeni hocayı belirlemek üzere toplandı. Saatlerce süren toplantıda net bir karar çıkmadı. Ancak masada ise 4 isim vardı. Bunlar; Estoril'i çalıştıran Bruno Pinheiro, Sabri Lamouchi, Şenol Güneş ve Okan Buruk...

Estoril'i çalıştıran 45 yaşındaki Portekizli Pinheiro ile 1.5 yıllığına prensip anlaşmasına varılmıştı. Ancak gönlü Şenol Güneş'ten yana olan Başkan Ahmet Nur Çebi, tecrübeli çalıştırıcı ile son bir kez daha görüşmeden net karar almak istemedi. Güneş ise dün öğleden sonra Trabzon'dan İstanbul'a geldi. Başkan Çebi'nin tecrübeli çalıştırıcı ile bu hafta içinde yüz yüze bir görüşme yapacağı ve buradan çıkacak sonucun ardından Beşiktaş'ın yeni teknik direktörünün açıklanacağı belirtildi.

Fakat Güneş, dün havalimanında yaptığı açıklamada, "Trabzon'daki evimden İstanbul'a geldim. Beşiktaş'tan bana ulaşan bir teklif yok" dedi. Bir aksilik yaşanmaması durumunda ise Güneş, Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü olacak. Aksilik yaşanırsa diğer isimlerle yeniden görüşülme yapılacak. Okan Buruk'un ise ailevi nedenlerinden dolayı teklife sıcak bakmadığı belirtildi.