• 22 Mart 2022 Salı 12:29
  • |
  • Son Güncelleme:

Beşiktaşlılar 'Cenk Tosun da kimmiş' diyecek! Golcünün kralı geliyor

Beşiktaş'ın gündemindeki Cenk Tosun'un 2,2 milyon euro maaşta diretmesinin üzerine Siyah-Beyazlılar rotasını Umut Bozok'a kırdı. Cenk Tosun'dan vazgeçen Beşiktaş, öncelikle Umut Bozok'un satın alma opsiyonunu elinde bulunduran Kasımpaşa ile temasa geçecek. İşte detaylar…

Be%C5%9Fikta%C5%9Fl%C4%B1lar+%E2%80%99Cenk+Tosun+da+kimmi%C5%9F%E2%80%99+diyecek%21;+Golc%C3%BCn%C3%BCn+kral%C4%B1+geliyor

Forvet arayışlarını sürdüren Beşiktaş'ın gündeminde uzun süredir eski golcüsü Cenk Tosun yer alıyordu. Everton ile sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Cenk Tosun'un 2,2 milyon euro ücrette ısrar etmesi sonrası Siyah-Beyazlılar çareyi Süper Lig'de buldu. Kara Kartal, Kasımpaşa formasıyla gol krallığı yarışı veren Umut Bozok için harekete geçti.

CENK TOSUN OLMADI, ROTA UMUT BOZOK'A KIRILDI

Fanatik'te yer alan habere göre Cenk Tosun'da oyuncunun yüksek maaş talebine takılan Beşiktaş, Süper Lig'de fırtınalar estiren Umut Bozok'a kanca attı. Siyah-Beyazlılar, 30 maçta attığı 14 gol ve yaptığı 7 asistle parlayan Umut Bozok için Kasımpaşa ile resmi temaslara başlıyor.

İLK TEMAS KASIMPAŞA İLE

Oyuncunun Lorient'ten 1.5 milyon Euro'luk satın alma opsiyonunu elinde bulunduran Kasımpaşa'yla temas kuracak olan Siyah Beyazlılar, bu miktarı karşılamaları halinde İstanbul temsilcisiyle pazarlıklara başlayacak. Kasımpaşa'nın opsiyonu kullanmaması halinde idareciler, Lorient'le pazarlık masasına oturacak.

UMUT BOZOK İSTANBUL'DA KALMAK İSTİYOR

Süper Lig'de gösterdiği performansla milli takıma kadar yükselen Umut Bozok, kariyerine İstanbul'da devam etmeye sıcak bakıyor.

Yine Mostafa Mohamed yine kriz! 'Hayatımda böyle bir şey yaşamadım!'

Bir devrin sonu! Sergen Yalçın 7 ay önce biletini kesmişti, yollar ayrıldı...