• 22 Haziran 2021 Salı 17:23
  • |
  • Son Güncelleme:

Beşiktaş, Sergen Yalçın'ın yerine ilk aday olarak Okan Buruk'u belirledi

Teknik direktör Sergen Yalçın'ın Beşiktaş'la anlaşamadığını açıklamasının ardından Siyah-Beyazlılarda gözler izlenecek yol haritasına çevrildi. Beşiktaş, Sergen Yalçın defterini tamamen kapaması durumunda Okan Buruk'a yönelecek. Diğer olasılık ise Şenol Güneş. İşte detaylar…

Be%C5%9Fikta%C5%9F,+Sergen+Yal%C3%A7%C4%B1n%E2%80%99%C4%B1n+yerine+ilk+aday+olarak+Okan+Buruk%E2%80%99u+belirledi

Beşiktaş'ta Sergen Yalçın şoku yaşanıyor. Başarılı teknik adamın 'Dönüşü yok artık bu sürecin ve çalışmayacağım' sözleri gündemi sarsarken Siyah-Beyazlıların nasıl bir yol haritası izleyeceği merak ediliyordu.

İLK ADAY OKAN BURUK

Sergen Yalçın'dan sonuç alınamaması durumunda Beşiktaş'ın -zaman aralığının da oldukça kısa olması nedeniyle- Türk teknik adamlara yönelmesi bekleniyor. Bu noktada öne çıkan isim şampiyonluk yaşadığı Başakşehir'le yolları ayrıldıktan sonra herhangi bir takım çalıştırmayan Okan Buruk.

ŞENOL GÜNEŞ OLASILIĞI

Hiç şüphesiz başkan Ahmet Nur Çebi'nin yakın dostu olan Şenol Güneş de adı siyah beyazlı takımla anılacak adaylardan ancak A Milli Takım'la sözleşmesi bulunan tecrübeli çalıştırıcının EURO 2020'deki İsviçre maçı sonrası yaptığı basın toplantısında herhangi bir istifa sinyali vermedi.

(Hürriyet)