• 3 Ağustos 2020 Pazartesi 08:00
  • |
  • Son Güncelleme:

Muhammed Şengezer: Beşiktaş ile anılmak güzel

“Beşiktaş gibi büyük bir kulüple anılmak güzel bir duygu. Ancak burada benim ne söyleyeceğim değil, kulübünün ne karar vereceği belirleyicidir.”

AKŞAM
Soner KAN
Muhammed+%C5%9Eengezer:+Be%C5%9Fikta%C5%9F+ile+an%C4%B1lmak+g%C3%BCzel

Adı Beşiktaş’la anılan ve bonservisi Başakşehir’de bulunan kaleci Muhammed Şengezer, AKŞAM aracılığıyla kamuoyuna şu mesajları verdi: “Şu anda Başakşehir’in futbolcusuyum. Kulübüm ne derse onu yaparım. Onların da en doğru kararı vereceğine inanıyorum. Devre arasında daha çok forma şansı bulmak amacıyla, Adana Demirspor’a geldim. Sakatlık nedeniyle ligde son 6 maçı kaçırdım. Şu anda tedavim devam ediyor. Ve her geçen gün daha da iyi bir seviyeye ulaşıyorum. Çok çalışıyorum ve sahalara daha da güçlü bir şekilde dönmek istiyorum.

ÇİFTE ŞAMPİYONLUK OLABİLİRDİ

Başakşehir’in ardından, Adana Demirspor’un da şampiyon olduğunu görmek isterdim. Bu duyguyu yaşamak, her futbolcuya yaşamak nasip olmazdı. Demek ki, kısmet değilmiş. Beşiktaş büyük bir kulüp. Böylesine büyük ve önemli bir kulüple anılmak güzel bir duygu. Ancak burada benim ne söyleyeceğimden çok, kulübümün ne karar vereceği önemli. Sonuçta ben Başakşehir’in futbolcusuyum.”