• 18 Mayıs 2022 Çarşamba 14:36
  • |
  • Son Güncelleme:

Berkan Kutlu'nun dünyası başına yıkıldı! 4 milyon euroya transfer duyuruldu

Berkan Kutlu'nun Galatasaray'da bu sezon gösterdiği performans eleştirilere sebep olmuştu. Orta sahaya acil takviye yapmayı planlayan Galatasaray, aradığı ismi Fransa'da buldu. Cimbom, bekleneni veremeyen Berkan Kutlu'nun yerine 4 milyon euro karşılığında Jean Onana'yı transfer etmeye hazırlanıyor.

Berkan+Kutlu%E2%80%99nun+d%C3%BCnyas%C4%B1+ba%C5%9F%C4%B1na+y%C4%B1k%C4%B1ld%C4%B1%21;+4+milyon+euroya+transfer+duyuruldu

Galatasaray'ın sezon başında tam 4 milyon euro ödeyerek Alanyaspor'dan transfer ettiği Berkan Kutlu, performansıyla büyük hayal kırıklığı yarattı. Özellikle takımın hücum aksiyonlarında yetersiz kalan Berkan Kutlu'nun ligin son haftasına gelinmesine rağmen henüz gol dahi atamaması eleştiri konusu olmuştu.

BERKAN KUTLU İSTENENİ VEREMEDİ

Berkan Kutlu'nun performansından memnun olmayan Galatasaray, orta sahaya yabancı bir takviye yapma kararı aldı. Transfer çalışmalarını hızlandıran Cimbom için Africa Foot United adlı site çok konuşulacak bir habere imza attı.

GALATASARAY'DAN JEAN ONANA HAMLESİ

Berkan Kutlu'yu gelecek sezon hamle oyuncusu olarak kullanmayı planlayan Galatasaray'ın Jean Onana'yı transfer etmek istediği öne sürüldü. Küme düşecek olan Bordeaux ile alt ligde oynamak istemeyen Kamerunlu futbolcunun takımdan ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

GALATASARAY 4 MİLYON EUROYU GÖZDEN ÇIKARDI İDDİASI

Haber detayında Galatasaray'ın güçlü fiziğiyle dikkat çeken 22 yaşındaki Jean Onana için 4 milyon euroyu hazırladığı bilgisi verildi. Sezon başında Lille'den 2 milyon euro karşılığında transfer edilen Kamerunlu orta saha bu sezon çıktığı 23 maçta 3 gol, 2 asistlik performans sergilemişti.